Вивчаємо, любимо та оберігаємо рідний край… | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Вивчаємо, любимо та оберігаємо рідний край…

Відродження України неможливе без пробудження національної свідомості українського народу, насамперед учнівської молоді. Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, традиції, природу. У зв’язку з цим одним із пріоритетних напрямів патріотичного виховання молоді є краєзнавство та народознавство.

17 грудня 2015 року проведено засідання методичного об’єднання керівників гуртків Хустської районної станції юних натуралістів Закарпатської області на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. Заняття гуртка «Екологи краєзнавці» (керівник гуртка Кучерява-Шуптар Наталія Василівна) «Подорож екологічною стежкою «Мальовниче Бороняво» було проведено у формі подорожі з використанням мультимедійних презентацій, оскільки одним із важливих елементів краєзнавства є створення екологічної стежки, яка відіграє важливу роль у формуванні екологічної культури. На занятті використано краєзнавчий та народознавчий матеріал, який забезпечує безпосередній контакт учнів із навколишнім середовищем, ознайомлює з прикладами позитивно-негативного впливу людини на природу, розвиває почуття особистої причетності до екологічних проблем, особисту відповідальність за їх вирішення.

З метою вивчення та збереження народних традицій нашого регіону, недопущення незаконного вирубування хвойних дерев та пропаганди заміни ялин, сосен новорічними композиціями, букетами був проведений масово – виховний захід «А моя ялинка залишилася в лісі», в рамках акції «Збережи ялинку» (керівники гуртків – Буковецька Наталія Володимирівна, Куруц Віолета Петрівна). Під час заходу було проведено майстер-клас по виготовленню зимових композицій, віночків та букетів, під час якого всі бажаючі мали можливість власноруч створити новорічну композицію і переконатися – це не лише актуально, але й сучасно, зручно і красиво.

PC170008

PC170016

PC170027

PC170033

PC170064

PC170076

PC170123

Учасники заходу закликали замінити живих красунь-ялинок на штучні та зимові композиції, адже кожна збережена ялинка – це безкоштовний ковток свіжого повітря, окраса Карпатських лісів.

Директор Хустської рай СЮН Н. М. Вербицька

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар