«День відкритих дверей» юннатів Херсонщини | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«День відкритих дверей» юннатів Херсонщини

03 вересня 2021 року на базі комунального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко) в межах Всеукраїнської акції “День натураліста” відбувся традиційний захід “День відкритих дверей”.

Святкові заходи відвідали близько 120 гостей різних вікових категорій – завітали ветерани юннатівського руху Херсонщини, випускники закладу – студенти вузів, дошкільнята, діти та батьки, небайдужі до питань екології рідного краю.

З привітальним словом до усіх присутніх звернулася Вікторія Гавренкова, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів при Херсонській обласній раді VІІІ скликання, Димов Олександр, провідний науковий співробітник Інституту зрошуваного землеробства, та директорка Центру, Ельвіра Вітренко. Вони побажали юннатам та педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.

Педагогічний колектив закладу (Тетяна Коротка, Олександра Валікова, Тетяна Мудрак, Анна Хандусь, Інна Коваленко, Ірина Альонова, Галина Зуєва, Олена Олійникова, Лариса Камишенко) доклав максимальних зусиль для організації заходу. За сприянням Михайла Растьогіна, заступник директора з науково-методичної роботи фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради ознайомили присутніх із здобутками у науково-дослідницькій діяльності. Гурток «Екологічний театр» привітав присутніх новою виставою.

Для відвідувачів розпочали свою роботу майстер-класи та екскурсії. Це локації на навчально-дослідній земельній ділянці, в музеї Хліба в зоологічному комплексі. Відбулися майстер-класи: «Смаколики для тварин», «Досліди для допитливих», «Квіткова композиція у техніці «торцювання», «Мікроорганізми під мікроскопом», «Панно з природного матеріалу», «Стилізований метелик».

Надзвичайно цікава інформація, отримана у музеї хліба, доповнила знання дітей у галузі хліборобства. Не менш захоплюючою була для них експозиція екзотичних тварин, де детально розповіли про манери поведінки та особливості життя представників фауни. Можливість безпосереднього спілкування з екзотичними «мешканцями» живого куточку екологічного Центру та отримані коментарі від наставників закладу полонила відвідувачів своєю цікавістю.

Приємно було те, що не лише діти, але й їх батьки виявили свої щире бажання взяти безпосередню участь у житті та розвитку Центру. Очі дітей світилися справжньою радістю, тим паче що можна було не лише дивитися, а й доторкнутися.

Тож, новий навчальний рік, сповнений нових вражень, пізнання та відкриттів розпочато!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot