«День відкритих дверей» юннатів Херсонщини | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«День відкритих дверей» юннатів Херсонщини

03 вересня 2021 року на базі комунального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко) в межах Всеукраїнської акції “День натураліста” відбувся традиційний захід “День відкритих дверей”.

Святкові заходи відвідали близько 120 гостей різних вікових категорій – завітали ветерани юннатівського руху Херсонщини, випускники закладу – студенти вузів, дошкільнята, діти та батьки, небайдужі до питань екології рідного краю.

З привітальним словом до усіх присутніх звернулася Вікторія Гавренкова, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів при Херсонській обласній раді VІІІ скликання, Димов Олександр, провідний науковий співробітник Інституту зрошуваного землеробства, та директорка Центру, Ельвіра Вітренко. Вони побажали юннатам та педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.

Педагогічний колектив закладу (Тетяна Коротка, Олександра Валікова, Тетяна Мудрак, Анна Хандусь, Інна Коваленко, Ірина Альонова, Галина Зуєва, Олена Олійникова, Лариса Камишенко) доклав максимальних зусиль для організації заходу. За сприянням Михайла Растьогіна, заступник директора з науково-методичної роботи фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради ознайомили присутніх із здобутками у науково-дослідницькій діяльності. Гурток «Екологічний театр» привітав присутніх новою виставою.

Для відвідувачів розпочали свою роботу майстер-класи та екскурсії. Це локації на навчально-дослідній земельній ділянці, в музеї Хліба в зоологічному комплексі. Відбулися майстер-класи: «Смаколики для тварин», «Досліди для допитливих», «Квіткова композиція у техніці «торцювання», «Мікроорганізми під мікроскопом», «Панно з природного матеріалу», «Стилізований метелик».

Надзвичайно цікава інформація, отримана у музеї хліба, доповнила знання дітей у галузі хліборобства. Не менш захоплюючою була для них експозиція екзотичних тварин, де детально розповіли про манери поведінки та особливості життя представників фауни. Можливість безпосереднього спілкування з екзотичними «мешканцями» живого куточку екологічного Центру та отримані коментарі від наставників закладу полонила відвідувачів своєю цікавістю.

Приємно було те, що не лише діти, але й їх батьки виявили свої щире бажання взяти безпосередню участь у житті та розвитку Центру. Очі дітей світилися справжньою радістю, тим паче що можна було не лише дивитися, а й доторкнутися.

Тож, новий навчальний рік, сповнений нових вражень, пізнання та відкриттів розпочато!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар