Проведено зимову сесію обласної Природничої школи учнівської молоді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 08-10 листопада 2022 року - фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (дистанційно) *** до 15 листопада 2022 року - подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2023»(заочно) *** 23-24 листопада 2022 року - Всеукраїнський форум учнівської молоді «Кращі практики природознавців» (дистанційно) *** до 30 листопада 2022 року триває Всеукраїнська акція «День юного натураліста» (заочно) *** до 30 листопада 2022 року триває Науково-освітній проєкт: «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» (заочно) *** до 1 грудня 2022 року триває надсилання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків» (заочно) *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Проведено зимову сесію обласної Природничої школи учнівської молоді

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 17.12.2015р. № 844/0/212-15 “Про проведення зимової сесії учнів обласної Природничої школи учнівської молоді”, річного плану роботи комунального закладу освіти „Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” ( далі – КЗО „ОЕНЦДУМ”) на 2016 рік для учнів обласної Природничої школи з 04 по 05 січня поточного року проводилася зимова сесія по секціях: психології та соціології, хімії, флористики та зеленої архітектури, біології та екології, агрономії, ветеринарії та зоотехнії, сучасних біотехнологій.

Участь в сесії взяли 72 учня загальноосвітніх навчальних закладів з мм. Дніпропетровська, Жовті Води, Павлограду, Синельникове, Дніпропетроського, Магдалинівського, Новомосковського, Павлоградського, Солонянського, Томаківського районів.

Зимова сесія проводилася на базі вищих навчальних закладів м. Дніпропетровська: Дніпропетровського національного університету
ім. Олеся Гончара, Українського державного хіміко-технологічного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету та обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді.

секція фітодизайну

секція хімії

У живому куточку

Учасникам заходу науковцями ВНЗ були прочитані лекції з методики проведення дослідження з сільськогосподарськими тваринами, агротехніки вирощування зернобобових культур (секція агрономії, викладач Котченко М.В., доцент кафедри селекції та генетики ДДАЕУ), історія і виникнення регулярного стилю в ландшафтному мистецтві (секція флористики та зеленої архітектури, викладач Зайцева І.О., професор кафедри фізіології та інтродукції рослин ДНУ), визначення якості деяких харчових продуктів, системно-структурний підхід до вивчення хімії металів (секція хімії, викладач Хмеловська С.О., доцент кафедри харчових технологій ДНУ).

секція біології

В секції біології проведені практичні заняття за темою „Гуморальна система регуляції організму людини” (викладач Хоменко О.М., доцент кафедри фізіології людини та тварин ДНУ).

секція агрономії (2)

секція агрономії

Для учнів секції агрономії, ветеринарії та зоотехнії були проведені практичні заняття на базі тепличного комплексу КЗО „ОЕНЦДУМ” за темою: „Вирощування розсади овочевих культур у спорудженнях закритого грунту”, які провела Іванус А.В., методист КЗО „ОЕНЦДУМ”.

секція психології

секція психології (2)

Слухачі секції психології активно брали участь по групам у тренінгу „Постановка мети та шляхи її досягнення”, були розглянуті 9 кроків до успішного досягнення мети (проводила Кондратьєва Т.В., методист КЗО „ОЕНЦДУМ”) та тренінгу „Як поводити себе в конфлікті з різними типами людей”. Учні секції флористики та зеленої архітектури взяли участь у проведенні майстер-класу по створенню новорічних композицій, а також пейзажних колажів. Учні секції хімії брали участь у практичній роботі „Узагальнення знань з оксигеновмісних сполук”, значна увага була приділена методиці рішення задач з хімії підвищеної складності.

секція біотехнології

секція біотехнології (2)

Для учасників всіх секцій науковими керівниками були проведені індивідуальні консультації з питань виконання контрольних робіт та підготовки науково-дослідницької роботи.

Учні отримали листівки з інформацією про отримання вищої освіти на факультетах хімічному, біології, екології та медицини, психології ДНУ ім. О. Гончара та проведення днів відкритих дверей на базі вищих навчальних закладів.

Методист з наукової роботи
КЗО „ОЕНЦДУМ” Т.В.КОНДРАТЬЄВА

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар