Проведено зимову сесію обласної Природничої школи учнівської молоді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Проведено зимову сесію обласної Природничої школи учнівської молоді

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 17.12.2015р. № 844/0/212-15 “Про проведення зимової сесії учнів обласної Природничої школи учнівської молоді”, річного плану роботи комунального закладу освіти „Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” ( далі – КЗО „ОЕНЦДУМ”) на 2016 рік для учнів обласної Природничої школи з 04 по 05 січня поточного року проводилася зимова сесія по секціях: психології та соціології, хімії, флористики та зеленої архітектури, біології та екології, агрономії, ветеринарії та зоотехнії, сучасних біотехнологій.

Участь в сесії взяли 72 учня загальноосвітніх навчальних закладів з мм. Дніпропетровська, Жовті Води, Павлограду, Синельникове, Дніпропетроського, Магдалинівського, Новомосковського, Павлоградського, Солонянського, Томаківського районів.

Зимова сесія проводилася на базі вищих навчальних закладів м. Дніпропетровська: Дніпропетровського національного університету
ім. Олеся Гончара, Українського державного хіміко-технологічного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету та обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді.

секція фітодизайну

секція хімії

У живому куточку

Учасникам заходу науковцями ВНЗ були прочитані лекції з методики проведення дослідження з сільськогосподарськими тваринами, агротехніки вирощування зернобобових культур (секція агрономії, викладач Котченко М.В., доцент кафедри селекції та генетики ДДАЕУ), історія і виникнення регулярного стилю в ландшафтному мистецтві (секція флористики та зеленої архітектури, викладач Зайцева І.О., професор кафедри фізіології та інтродукції рослин ДНУ), визначення якості деяких харчових продуктів, системно-структурний підхід до вивчення хімії металів (секція хімії, викладач Хмеловська С.О., доцент кафедри харчових технологій ДНУ).

секція біології

В секції біології проведені практичні заняття за темою „Гуморальна система регуляції організму людини” (викладач Хоменко О.М., доцент кафедри фізіології людини та тварин ДНУ).

секція агрономії (2)

секція агрономії

Для учнів секції агрономії, ветеринарії та зоотехнії були проведені практичні заняття на базі тепличного комплексу КЗО „ОЕНЦДУМ” за темою: „Вирощування розсади овочевих культур у спорудженнях закритого грунту”, які провела Іванус А.В., методист КЗО „ОЕНЦДУМ”.

секція психології

секція психології (2)

Слухачі секції психології активно брали участь по групам у тренінгу „Постановка мети та шляхи її досягнення”, були розглянуті 9 кроків до успішного досягнення мети (проводила Кондратьєва Т.В., методист КЗО „ОЕНЦДУМ”) та тренінгу „Як поводити себе в конфлікті з різними типами людей”. Учні секції флористики та зеленої архітектури взяли участь у проведенні майстер-класу по створенню новорічних композицій, а також пейзажних колажів. Учні секції хімії брали участь у практичній роботі „Узагальнення знань з оксигеновмісних сполук”, значна увага була приділена методиці рішення задач з хімії підвищеної складності.

секція біотехнології

секція біотехнології (2)

Для учасників всіх секцій науковими керівниками були проведені індивідуальні консультації з питань виконання контрольних робіт та підготовки науково-дослідницької роботи.

Учні отримали листівки з інформацією про отримання вищої освіти на факультетах хімічному, біології, екології та медицини, психології ДНУ ім. О. Гончара та проведення днів відкритих дверей на базі вищих навчальних закладів.

Методист з наукової роботи
КЗО „ОЕНЦДУМ” Т.В.КОНДРАТЬЄВА

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар