Розпочато роботу над освітньою еко-платформою | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти (змішаний формат) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** 22 - 24 жовтня 2024 року - Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ» (дистанційно) *** 29 жовтня - 01 листопада 2024 року - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2024/2025 навчальному році (очно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно)


Розпочато роботу над освітньою еко-платформою

Сучасні технології постійно змінюють способи навчання та сприяють розвитку освіти. Одним із інноваційних інструментів, які зробили значний вплив на цей сектор, є чат-боти. Вони відкривають нові можливості для навчання та інтерактивної комунікації. Саме тому ми розпочинаємо роботу над створенням власного чат-боту.

Наш чат-бот для додатку Telegram під назвою «Eco Bubble bot» буде корисним як для вчителів, так і для учнів. Це унікальна і зручна платформа, яка допоможе консолідувати та систематизувати всі проекти, які стали в основу освітньої програми «Інноваційні технології у формуванні екологічної освіти».

Чат-бот включатиме: освітні відео з екологічної тематики «Сила навколишнього середовища», «Сила води», посилання на гру «Сила ЕкоБульбашки» («Power of Eco Bubble bot»), Екологічну програму, Рекомендації, завдання та тести, фото, тощо. «Eco Bubble bot» функціонуватиме двома мовами: українською та англійською, що дозволить розширювати знання дітей. В майбутньому плануються постійні оновлення та збільшення інформації, щоб наша освітня платформа була завжди актуальною.

Ця еко-платформа буде використовуватися разом з еко-програмою, тож вчителі зможуть використовувати його під час уроків, а учні – самостійно вдома.

Слідкуйте за оновленням інформації і зовсім скоро зможете протестувати чат-бот на практиці!
Проєкт реалізовується за сприяння «The Elfenworks Foundation» (https://elffound.org/index.php). Створення чат-бота з екологічною спрямованістю є цікавим та перспективним напрямком в сфері освіти. Він може стати важливим інструментом для поширення екологічних знань та формування свідомого ставлення до природи серед дітей.

Завантажити (chatbot.pdf, 3.7MB)

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • rp888
  • betseru
  • scatter hitam
  • 77rabbit
  • dewa288
  • rp888
  • robot biru hack
  • dewa288