Дідух – оберіг українського народу | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 02 - 27 червня 2025 року - організаційно-масові заходи літньої кампанії в НЕНЦ (очно) *** 11 - 12 червня 2025 року - Урочисті події з відзначення 100-річчя НЕНЦ МОН України та 100-річчя профільної позашкільної освіти (очно) *** червень 2025 року - Віртуальний фестиваль "Музика в природі" (заочно) *** 24 - 26 вересня 2025 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 15 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року 2025 - Крутиголовка» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2026» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - триває подання заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** до 30 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2025 році (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок (заочно) ***


Дідух – оберіг українського народу

10 листопада 2024 року завершився прийом робіт на Всеукраїнський родинний конкурс «Дідух – оберіг українського народу», що проводить НЕНЦ. Нині проходить реєстрація та оцінювання робіт..

Окрім традиційних робіт Дідухів багато робіт оформлені з елементами сучасного стану держави. Наприклад: «Дідух Нескорених» (що на фото), автори – родина Матушкіних м. Сєвєродонецьк Луганської області. «Ідея створення Дідуха з тематикою ЗСУ та бавовни поєднує традицію з сучасністю, додаючи нове значення цього символу в контексті сьогодення.

Завдяки декоративним елементам, таким як «бавовна» (символ патріотизму та народної підтримки військових) Дідух стає не лише прекрасного для дому, а й нагадуванням про силу та незламність українського духу. Він символізує єднання з нашими захисниками, шану до їхньої боротьби та віру в перемогу, роблячи цей різдвяний атрибут сучасним та особливо значущим в умовах сьогодення»

«Ця бавовна завітає до країни-агресорки та «подарує» їй «особливе свято»

Живуть та розквітають наші таланти не зважаючи на стан війни. На конкурс надіслано 150 посилок з усієї України

Результати конкурсу будуть після 1 грудня в Наказі на сайті НЕНЦ.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар