Дослідницький проект«Вивчення сучасних гібридів овочевих культур» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Дослідницький проект«Вивчення сучасних гібридів овочевих культур»

20 травня 2016 року вихованці Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з фахівцями компанії «Сингента» провели закладання польових дослідів по вивченню сучасних гібридів овочевих культур на навчально-дослідній ділянці.

Цей дослідницький проект здійснюється у рамках програми запровадження STEM-освіти з агробіологічного профілю та є однією з освітніх ініціатив компанії щодо реалізації підписаного у березні цього року Українського пакту заради молоді, організатором якого виступив Центр «Розвиток КСВ». Учасниками дослідницького проекту стали вихованці НЕНЦ, учні 8-10 класів Спеціалізованої школи № 2 ім. Д. Карбишева м. Києва.

Під час заходу були проведені практичні заняття, де учні ознайомились із сучасними технологіями вирощування овочевих культур, а також взяли участь у процесі закладання дослідів: розмічали дослідні поля та висаджували розсаду овочевих культур.

Компанія “Сингента” забезпечила необхідні умови для проведення дослідницької роботи учнів:

  • підведення крапельного зрошування;
  • вирощування та підготовка розсади;
  • забезпечення засобами захисту рослин, інструментами та матеріалами для висадження розсади.

Учасники дослідницького проекту висловили щиру подяку компанії “Сингента” та Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді за високий рівень організації і проведення заходу. Проект розрахований на довгострокову співпрацю і на розширення освітніх-прикладних напрямків в рамках програми еколого-натуралістичного центру, та об’єднанню зусиль бізнесу і науки заради талановитої української молоді.

IMG_20160520_113224

IMG_20160520_121206

IMG_20160520_121358

 

 

Більше фото:

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар