Посвята в екологи на Бутовій горі | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Посвята в екологи на Бутовій горі

У наметовому містечку на території геологічної пам’ятки природи Бутова гора, що на Шишаччині, розпочала свою роботу обласна науково-дослідницька експедиція для слухачів очно-заочної біологічної школи, філій Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, кандидатів та дійсних членів Малої академії наук України. Це інноваційна форма роботи закладу, що відбувається у місцях, які пов’язані з іменем засновника та першого президента Національної академії наук України В. І. Вернадського.

bg01

29 червня 2016 року у наметовому містечку на Бутовій горі відбулося традиційне свято – Посвята в екологи.

bg02

На свято до юних науковців прибули почесні гості: директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Харченко Олена Вікторівна, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніна Віталій Григорович, кандидат біологічних наук, докторант Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка Смоляр Наталія Олексіївна.

Гості привітали юннатів зі святом і побажали їм успіхів у наукових дослідженнях та гарного відпочинку.

bg03

Основною метою експедиції на природно-заповідній території є детальне вивчення стану навколишнього середовища, закріплення i поглиблення знань про довкілля, оволодіння найдоцільнішими методами досліджень, формування природоохоронних понять, вивчення та охорона рослинного і тваринного світу, формування у старшокласників навичок наукових досліджень біологічних об’єктів у природі. Учні знайомляться з видовим складом рослин і тварин Полтавщини, занесених до Червоної книги України, вивчають хребетних та безхребетних тварин, обирають теми для написання науково-дослідницьких робіт, проводять польові експерименти.

Науковий супровід під час експедиції здійснюють викладачі природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

bg04

bg05

Велику увагу педагогічний колектив приділяє національно-патріотичному вихованню учнівської молоді.

bg06

Мешканці наметового містечка урочисто дали клятву юнната, виконали пісні про Україну, пройшли випробування водою, вогнем та мідними трубами.

bg07

bg08
У таборі школярі не тільки закріплюють свої знання а й добре відпочивають. Для них проводяться цікаві виховні заходи, спортивні змагання, екскурсії.

bg092

bg091

bg090

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар