Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів курси підвищення кваліфікації методистів позашкільних навчальних закладів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів курси підвищення кваліфікації методистів позашкільних навчальних закладів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2017 р. № 3-17, плану роботи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на 2017 р. (протокол педагогічної ради НЕНЦ № 4 від 14.12.2016 р.), затвердженого МОН України, з 20 до 24 лютого ц. р. у м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді були проведені курси підвищення кваліфікації методистів позашкільних навчальних закладів.

Участь у курсах приймали 47 педагогів- позашкільників , які представляли різні регіони України.

Навчально-тематичний план розрахований на 108 годин і складається із трьох модулів, які є типовими для навчальних планів, а саме: гуманітарно-соціального, професійного та діагностичного Із розрахунку: очна частина складає 32 год., дистанційний блок – 76 год. Модель курсів за формою проведення – очна-дистанційна.

Схемою очно-дистанційної моделі курсів передбачено:

  • ознайомлення з теоретичним матеріалом відповідно до навчально-тематичного плану курсів підвищення кваліфікації;
  • лекції, навчальні тренінги з фахової підготовки;
  • проведення конференції з обміну досвідом;
  • моніторинг та діагностування навчальної діяльності слухачів курсів підвищення кваліфікації;
  • захист творчих випускних робіт.

Для учасників були прочитані лекції з тем: «Значення та місце позашкільної освіти в реалізації освітніх стандартів нового покоління», «Програмно-методичне забезпечення діяльності позашкільних навчальних закладів», «Педагогічна підтримка обдарованих дітей схильних до дослідницької діяльності», «Сучасні підходи до виховання учнівської молоді», «Комплексна безпека життєдіяльності в закладах освіти», «Сучасні проблеми профорієнтації та позашкільна освіта як чинник професійного самовизначення учнівської молоді».

Після закінчення курсів учасники отримали свідоцтво встановленого зразка.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet