Екологічна експедиція Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради до околиць Нової Каховки та Дніпровської заплави | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Екологічна експедиція Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради до околиць Нової Каховки та Дніпровської заплави

15 червня 2017 року Станція юних натуралістів на чолі з директором Петровою Н. Р. вирушили в екологічну експедицію до околиць Нової Каховки та Дніпровської заплави з метою вивчення популяцій рослин та збору природного матеріалу для занять.

Ми поринули в справжній зелений океан різноманітних рослин. Степова рослинність – це самостійний специфічний тип рослинності, який відрізняється від інших низкою флористичних, еколого-ценотичних та інших особливостей.

Серед рослин, що зустрічались ми визначили провідні родини: Злакові, Бобові та Айстрові. Траплялись лікарські рослини: Звіробій звичайний, Деревій щетинистий, Пижмо звичайне, Ромашка лікарська, Цикорій звичайний, Буркун лікарський, Полин гіркий. Медоноси: Сокирки польові, В’язіль різнобарвний, Чина бульбиста, Льон польовий, Осот польовий та інші. У складі степової флори також знайдено бур’яни: Нетреба звичайна, Амброзія полинолиста, Миколайчики польові та інші.

Але дуже засмутило, що навіть вдалі від міста у цій незвичайній красі ми побачили сміття. Тому закликаємо, бережіть українські степи! Це наша гордість, краса, життя!


Методист СЮН Голованова Р. Я.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар