Напередодні Дня Конституції України учасники Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців відвідали Національний музей історії України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Напередодні Дня Конституції України учасники Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців відвідали Національний музей історії України

Напередодні Дня Конституції України учасники Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців відвідали Національний музей історії України. Юннати оглянули експозиції Стародавньої історії України, історії ранніх слов`ян та Київської Русі, відвідали зали пізнього середньовіччя та раннього модерну, історії України в часи І світової війни та національно-визвольних змагань.

Вихованці стали активними учасниками діалогу з істориками музею та продемонстрували широку обізнаність в питаннях, що були озвучені в ході екскурсії. Юні натуралісти побачили давні книги, старовинні коштовності та зброю, різноманітні винаходи та дізналися історії їх створення. Після ознайомленням з експозицією музею діти ясніше усвідомили те, що без минулого немає майбутнього. Істроричні події в Україні виразно демонструють як важливо поважати себе та навколишній світ в його різноманітті. Не обійшли увагою юннати і першу Конституцію гетьмана Пилипа Орлика, і Універсали Центральної Ради – про все послухали, розпитали та доповнили; ще й наочно роздивилися історичні цінності. З піднесеним настроєм та горді за Батьківщину вийшли зі стін музею підростаюче покоління, керівники та педагоги НЕНЦ, щоб продовжувати нести засвоєні знання в рідних областях та районах, адже контингент зльоту юних дослідників-природознавців включає всі області України.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet