Національний еколого-натуралістичний центр спрямовує творчі зусилля на розширення своєї цільової аудиторії | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю»*** 12 серпня 2020 року об 11:00 - публічна відеоконференція з метою обговорення формату ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «Infomatrix» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Національний еколого-натуралістичний центр спрямовує творчі зусилля на розширення своєї цільової аудиторії

В 2017 році Центр ініціював проведення навчального стартапу з підготовки вчителів біології до професійної сертифікації.

В рамках стартапу заплановано чотири тематичних курси, з яких проведено вже три.

17-18 січня проведено перший курс стартапу з теми: «Методика викладання генетики і молекулярної біології в школі». Під час проведення курсу розглядалися такі питання: сучасні траєкторії в методиці викладання курсу генетики і молекулярної біології в школі; методика розв’язування задач з генетики і молекулярної біології; проблема актуалізації сучасних наукових досягнень в шкільному курсі біології.

21-22 березня проведено другий курс з теми: «Методика викладання біохімії, молекулярної біології та генетики людини в школі». Під час проведення курсу організовано тренінг «Розв’язування задач з біохімії»; розглядалися такі питання як сучасні траєкторії в методиці викладання молекулярної біології та особливості висвітлення генетики людини в школі;

15-16 червня проведено третій курс з теми: «Методика викладання еволюційного вчення в школі». Під час проведення курсу розглядалися такі питання: сучасний стан теорії еволюції; особливості висвітлення питань еволюційного вчення в школі; методика розв’язування тематичних тестових завдань.

Під час проведення трьох курсів слухачі з великим зацікавленням прослухали виступи директора НЕНЦ, професора, доктора педагогічних наук Володимира Вербицького. З тематичними лекціями виступили: кандидат педагогічних наук, науковий співробітник Інституту педагогіки АПН України Олександр Козленко, кандидат біологічних наук, доцент кафедри генетики ННЦ «Інститут біології та медицини» Станіслав Рушковський, кандидат біологічних наук, науковий співробітник Палеонтологічного музею НАН України, кандидат біологічних наук Олександр Ковальчук, методист НЕНЦ, заслужений вчитель України Віктор Адріанов.

Наприкінці кожного курсу вчителі отримали документальне підтвердження своїх навчальних досягнень – сертифікат встановленого зразку.

З метою організації навчання вчителів біології в режимі онлайн був створений «Портал підготовки вчителів біології до професійної сертифікації», користуючись яким, педагоги мають можливість навчатися за зручним для них графіком. На порталі розміщено навчальні презентації, електронні книги, корисні посилання, контрольні тести.

Мобільна еколого-біологічна освіта – це новий віртуальний проект, який пропонує учням, педагогам і всім бажаючим пройти онлайн-курси з біології та екології. До змісту мобільної освіти входять такі теми як біохімія та молекулярна біологія, цитологія, біологія індивідуального розвитку, генетика з основами селекції, еволюційне вчення, фундаментальна екологія.

Кожна тема містить презентації, аудіо- та відеофайли, корисні посилання, електронні книги, короткий словник термінів, наукове резюме, контрольний тест.

Мобільне навчання тісно пов’язане з електронним та дистанційним навчанням, відмінністю є використання мобільних пристроїв. Навчання проходить незалежно від місця знаходження і відбувається за допомогою портативних технологій.

Навчання на порталі мобільной освіти НЕНЦ буде мати різні форми, за допомогою мобільних пристроїв учні зможуть отримувати доступ до кращих освітніх ресурсів, зв’язуватися з іншими користувачами, створювати власний контент.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар