«Алея юннатівського руху» в Херсоні | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«Алея юннатівського руху» в Херсоні

Члени дитячого учнівського Парламенту комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (далі – Центр) виступили з пропозицією започаткувати у місті Херсоні «Алею юннатівського руху».

20 жовтня 2017 року вихованцями Центру спільно з ліцеїстами Херсонського Академічного ліцею ім. О.В.Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті (далі – Ліцей) закладено «Алею юннатівського руху».  Урочисте відкриття відбулося в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара (далі – Бібліотека). На заході були присутні 60 учасників.

Климентенко Анастасія Сергіївна, завідувач Центру екологічної інформації розповіла про важливість висадки зелених насаджень.

Проведенню цього заходу передувала кропітка робота дітей та працівників Центру, Бібліотеки та вчителів Ліцею. На схилах Дніпра було висаджено більше 20 молодих саджанців дерев, серед яких дуб звичай, горіх волоський, китайський фінік (зізіфус), вишня звичайна, які ще більше прикрасять краєвиди міста. Процес садіння  дерев нескладний, але вимагає акуратності й точності. Діти із завзятістю садили та поливали дерева, ця робота викликала неабиякий інтерес. Важливо, що  діти «садять»  в себе в душі, в серці… Зрештою, саженці, щедро були политі та отримали від малечі свої імена: дуб – Вася, горіх – Сьома.

Жадан Ірина Анатоліївна, вчитель екології Херсонського Академічного ліцею ім. О.В.Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському Державному університеті, привітала всіх і повідомила про початок проведення екологічного проекту «Школа за екологію» в Ліцеї.

Привітала учасників та поділилася своїми спогадами ветеран  юннатівського руху на Херсонщині Біднина Ніна Тимофіївна. Її ім’я – яскрава сторінка  Станції юних натуралістів Херсона.

Зробивши на пам’ять спільну фотографію, директор Центру Ельвіра Валентинівна Вітренко подякувала всім учасникам і наголосила на те, що це наше привітання майбутнім юннатам: «Ми з вами живемо сьогодні вже у нову епоху історичних змін. На наших очах твориться історія. Тільки той, хто оптимістично дивиться вперед, зможе побудувати щасливе майбутнє. Сьогодні ми здатні не тільки прикрасити нашу Землю, а й змінити екологічну свідомість сучасної людини. Нам не байдужа доля екології Херсонщини, тому ми запропонували приєднатися всім районним та міським станціям області до акції висадження «Алеї юннатівського руху».

Мета цього проекту – це чудова можливість поширення інформації про юннатівський рух в Херсонщині.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар