Патріотичний квест „Моя країна — Україна” для відпочивальників „Арніки” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Патріотичний квест „Моя країна — Україна” для відпочивальників „Арніки”

Останньої листопадової зміни у філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру „Арніка”, що на Воловеччині, оздоровлюється і відпочиває 57 школярів з Хустського та Міжгірського районів. Переважно це діти із малозабезпечених сімей.

Педагоги відділу інформаційно-методичної роботи ЗОЕНЦ провели з відпочивальниками патріотичний квест –інтелектуальне змагання під назвою „Моя країна – Україна”. Проводився він з метою виховання в юних громадян патріотизму та відданості своїй Батьківщині, почуття громадянської гідності, національної свідомості, розширення та поглиблення знань у школярів про державні символи України: гімн, герб, прапор; про звичаї, традиції, обряди нашого народу, почуття приналежності до землі, на якій вони живуть, гордості за державу, відповідальності за її долю.

Під час заходу учасникам продемонстровано навчально-пізнавальну мультимедійну презентацію: „Моя Батьківщина”, з якої всі присутні дізнались про державні та народні символи України, народний одяг, звичаї та обряди українців, також про найбільші міста нашої держави, красу і неповторність природи. Завершилась презентація переглядом відеоролика „Я – Україна!”.

Далі розпочались спортивно-патріотичні змагання з розробленими п’ятьма зупинками. На них, змагаючись, діти творили, вивчали, досліджували, і просто грались. Кожна локація мала свою назву та мету. Зокрема, на зупинці „Інтелектуальній”, діти відповідали на питання вікторини про Україну.

На другій зупинці під назвою „Відомі українці” відгадували визначних людей України за описом.

У „Секретній абетці” відпочивальники розшифровували українські прислів’я про Т.Г. Шевченка.

На зупинці „Патріотичні пазли”, діти з’єднували розкидані картинки патріотичного характеру.

П’ята зупинка – „Коштовності фолькльору”, учасники залюбки із запропонованих слів складали відомі народні прислів’я та приказки.

На кожній зупинці команди отримували квіти, які приклеювали на розфарбований круг і в кінці виходив народний символ – український віночок.

Всі завдання успішно виконані, про що засвідчили п’ять віночків.

Підсумовуючи результати квесту, команди-учасниці нагороджені Грамотами за І, ІІ та ІІІ місця. Вручав відзнаки директор ЗОЕНЦ Олександр Геревич, який наголосив на актуальності патріотичного виховання, а отже і екологічного. Оскільки, продовжував директор, нам потрібно пам’ятати, що живий світ і людина – діти однієї Матері-Природи. А Природа, як Мати, як Батьківщина, у нас одна – єдина і неповторна.

Кремінь О.І.,
методист відділу інформаційно-методичної роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet