Свято цифрового контенту в Національному еколого-натуралістичному центрі | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Свято цифрового контенту в Національному еколого-натуралістичному центрі

Завершився фінальний тур ІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2019» та Х національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2019».

До Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді приїхав 141 конкурсант, представивши 130 авторських програмних і апаратних рішень для обчислювальних систем.

Організаційно-масові заходи відбулись за підтримки Громадської організації «Спілка освітян України», Громадської спілки «Спілка автоматизаторів бізнесу», Асоціації «IT Ukraine», компанії «Luxoft» та за сприяння Департаменту інтелектуальної власності Міненкономрозвитку України, Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», Президії Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України.

Відкрито тринадцять категорій та підкатегорій програмних і апаратних розробок:

1) «Web розробки»,

2)«Анімаційні»,

3)«Короткометражний фільм»,

4)«Комп’ютерне мистецтво»,

5)«Прикладні»,

6) «Апаратне управління»,

7)«Навчальні»,

8)«Ігрові»,

9)«Програмування»

10)«Апаратне управління»,

11)«Рòботи Sumo»,

12)«Рòботи Drone»,

13)«Рòботи Lego mission».

Компетентне журі визнало переможцями чотирнадцять авторських розробок із загального числа індивідуальних та командних проектів. Двадцять авторських розробок вибороли друге і двадцять три — третє призові місця. Всі учасники фіналу номіновані дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, а окремі переможці — призами від генеральних координаторів Чемпіонату «Екософт» та національного туру конкурсу «Інфоматрикс».

У складі журі активно працювали від Громадської спілки «Спілка Автоматизаторів Бізнесу» Старцев Олексій, методист-екзаменатор та Стецюк Юлія, менеджер по роботі з навчальними закладами. В їх компетенцію входило визначення самих цікавих проектів на отримання подарунків від генеральних координаторів змагання в номінації «Приз спонсорських симпатій».

Залучались дві групи незалежних журі: у складі керівників делегацій та власне самих учасників змагань, для визначення найяскравіших проектів на Чемпіонаті. Ними були визначені в кожній категорії найбільш уподобані проекти, а також абсолютний переможець, чий проект набрав найбільше голосів одночасно з найвищим балом у категорії розробок.

Ним став Мойсеєнко Леонтій Олегович, студент 2 курсу Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» з авторською розробкою «Virtualplatform «Renewable Energy Systems» в категорії «Програмування».

За підсумками фіналу чемпіонату «Екософт 2019», національного туру конкурсу «INFOMATRIX 2019» суддівська колегія визначила учасників, які виборюватимуть право змагатися 20-24 квітня 2019 року на Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів «INFOMATRIX» в столиці Румунії.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар