Відбувся обласний семінар «Екологічна глобалізація. Співпраця держаних та громадських організацій та екоактивістів» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відбувся обласний семінар «Екологічна глобалізація. Співпраця держаних та громадських організацій та екоактивістів»

На базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради 26 лютого 2020 року проведено обласний семінар «Екологічна глобалізація. Співпраця державних та громадських організацій екоактивістів».

У заході взяли участь 22 педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти Березнівського, Володимирецького, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського, Острозького, Рівненського, Рокитнівського, Сарненського районів та міста Рівного. До участі в семінарі долучилися педагоги закладів освіти об’єднаних територіальних громад: Бугринської сільської ради Гощанського району, Боремельської сільської ради Демидівського району, Привільненської та Мирогощанської сільських рад Дубенського району, Малолюбашанської сільської ради Костопільського району та Клеванської селищної ради Рівненського району.

Петро СКРИПЧУК, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту НУВГП виступив з доповіддю «Переробка відновної біомаси в м. Рівне». Доповідач поділився досвідом розробки та реалізації проєктів щодо використання відновної біомаси в умовах міста.

Друга тема, яку висвітлив Петро СКРИПЧУК – «Селекція грецького горіха в умовах Полісся України та республіки Білорусь». Він поділився з учасниками семінару результатами дослідженнь географічних ареалів та якісних показників різних сортів і форм горіха грецького, що проводились спільно з білоруськими науковцями. Педагогів зацікавила методика розрахунку еколого-економічного обґрунтування запровадження органічного горіхівництва на території Рівненщини.

Ірина ХУДОБА, головний спеціаліст Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації, у своїй доповіді акцентувала увагу присутніх на проблемах довкілля Рівненщини на фоні глобалізації екологічних проблем. Усі присутні мали можливість почути відповіді на питання щодо збереження довкілля, які актуальні для нашого регіону.

Інна МУЛЯВКА, співзасновниця «Саду історій», прес-секретар громадської організації «Екоклуб», ділилась досвідом реалізації проєктів озеленення міста Рівного. У доповідді «Чому озеленення важливе та як його розвивати» екоактивістка розповіла про успішну громадську ініціативу «Сад історій» та дієві способи пошуків фінансування для озеленення міста.

Сніжана ДУЖУК, завідувачка методичного відділу комунального закладу  «Станція юних натуралістів»  Рівненської обласної ради, розповіла про екологічні експедиції для учнівської молоді та залучення науковців до проведення таких заходів.

Для учасників семінару Валентиною КАТЮХОЮ, завідувачкою відділу екології та ландшафтного дизайну, та Валентиною Бобровською, завідувачкою відділу біології та валеології, проведено екскурсії до тепличного комплексу комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.

Під час проведення «Круглого столу» учасники обмінялись враженнями та намітили плани про дальшу співпрацю.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet