«Посвята в юннати» в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


«Посвята в юннати» в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста»

29Щорічно, починаючи з 2008 року, в останній робочий день третього тижня вересня проводиться Всеукраїнська акція «День юного натураліста» за сприянням Міністерства освіти і науки України та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи.

В рамках акції комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної проводить захід «Посвята в юннати».

Привітала зі вступом до юннатівського руху і великої сім’ї любителів та захисників природи директорка Центру. Ельвіра Вітренко.

Почесні гості заходу Михайло Линецький, голова Херсонської районної державної адміністрації Херсонської області, Ігор Кравець, голова громадської організації «Укарїнська єдність», ветеран АТО, Роман Панасюк радник патронатної служби Херсонської обласної ради, Павло Бойко, декан Херсонського державного аграрно-економічного університету. Михайло Мринський, декан агрономічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету, Михайло Растьогін, заступник директора Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради, Олександр Димов, науковий співробітник Інституту зрошуваного землеробства, Лариса Поліщук, голова Херсонської міської організації профспілки, Валентина Маломуж, лікар УЗД Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелиша. відзначили, що велике значення має природоохоронна робота, яку проводять юннати, участь у гуртковій роботі буде сприяти професійному самовизначенню та підтримці ініціатив, направлених на розвиток гурткової демократії та самоврядуванню. Здобувачі освіти мають змогу проявити себе в науково-дослідних роботах на базі навчально-дослідної земельної ділянки, навчально-дослідного тваринницького комплексу та теплиці Центру.

Ведучі заходу, вихованці гуртка «Екологічний театр» (керівниця Олена Олійникова) представили керівників гуртків та напрямки навчання у гуртках. У 2021 році на базі Центру функціонує 37 гуртків таких профілів: екологічний, біологічний, еколого-естетичний та дослідницький напрями.

Кульмінацією заходу було прийняття присяги любові до природи, урочисте пов’язування галстуків та видання «Посвідчень юного натураліста».

Завершальним етапом стала колективна висадка насіння гіркокаштану звичайного, ліщини звичайної та дубу звичайного.

Сподіваємося, що вихованці еколого-натуралістичного центру у майбутньому стануть справжніми захисниками довкілля! Бажаємо всім плідної праці та здобутків у галузі еколого-натуралістичного виховання!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet