Проведено відкрите заняття за темою “Різноманітність троянд, їх використання в озелененні” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Проведено відкрите заняття за темою “Різноманітність троянд, їх використання в озелененні”

16 грудня 2021 р. на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан) відбулось відкрите заняття гуртка “Юні квітникарі” за темою “Різноманітність троянд, їх використання в озелененні” (керівник Світлана Бєлоха).

Метою заняття було: ознайомлення дітей з різноманітнісними сортами та видами троянд та їх використанням в озелененні, виховання любові до прекрасного, бережливого ставлення до природи, гордості за свій край.

Вихованці ознайомились з загальним виглядом рослини троянди (стебло, листя, квітка, плід) та порівняли її з шипшиною.

Діти дізнались про сучасні види троянд, головні якості ремонтантних троянд. Педагог запропонував вихованцям гру, де властивості були написані на пелюстках, діти прочитали їх та запам’ятали. Згадали, що у ботанічному саду Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара ростуть 140 різновидів троянд.

Вихованці дізнались про те, де можна вирощувати троянди, які необхідно створювати умови для зростання.

Обговорили використання троянд: у кулінарії, медицині, парфумерії, декоруванні, косметиці та флористиці. Діти познайомились з косметичними препаратами (крем, олія) з додаванням троянди, відчули аромат.

Діти на занятті пограли в руханку, та на завершення створили поробку “Букет троянд”. Вихованці отримали заготовки з паперу, та за допомогою клею створили паперовий букет.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар