Проведено відкрите заняття за темою “Різноманітність троянд, їх використання в озелененні” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Проведено відкрите заняття за темою “Різноманітність троянд, їх використання в озелененні”

16 грудня 2021 р. на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан) відбулось відкрите заняття гуртка “Юні квітникарі” за темою “Різноманітність троянд, їх використання в озелененні” (керівник Світлана Бєлоха).

Метою заняття було: ознайомлення дітей з різноманітнісними сортами та видами троянд та їх використанням в озелененні, виховання любові до прекрасного, бережливого ставлення до природи, гордості за свій край.

Вихованці ознайомились з загальним виглядом рослини троянди (стебло, листя, квітка, плід) та порівняли її з шипшиною.

Діти дізнались про сучасні види троянд, головні якості ремонтантних троянд. Педагог запропонував вихованцям гру, де властивості були написані на пелюстках, діти прочитали їх та запам’ятали. Згадали, що у ботанічному саду Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара ростуть 140 різновидів троянд.

Вихованці дізнались про те, де можна вирощувати троянди, які необхідно створювати умови для зростання.

Обговорили використання троянд: у кулінарії, медицині, парфумерії, декоруванні, косметиці та флористиці. Діти познайомились з косметичними препаратами (крем, олія) з додаванням троянди, відчули аромат.

Діти на занятті пограли в руханку, та на завершення створили поробку “Букет троянд”. Вихованці отримали заготовки з паперу, та за допомогою клею створили паперовий букет.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар