Приєднуйтеся до ініціативи ЕКО-ЛІДЕРІВ юннатівських гуртків «Людина і довкілля» Полонського ліцею №1 Шепетівського району (керівник гуртків – вчитель математики та інформатики ліцею Світлана Вікторівна Маївка)! Якщо ще не встигли, то саме час долучитися до цього громадського регіонального екологічного заходу і разом з нами зробити в нього свій особистий внесок. А також, розповсюдивши власноруч виготовлені еко-торбинки, ми зможемо допомогти заробленими коштами Збройним Силам України.
Ось так запрошують місцевих учнів полонські ліцеїсти та юннати гуртка «Людина і довкілля» до участі в ініційованому ними регіональному заході.
Збір ліцеїстами старої літератури, що за своїм змістом уже втратила актуальність і зацікавленість читачів та різноманітних паперових виробів, що вже стали макулатурою, триває на постійній основі, після чого усе зібране відправляють на спеціалізоване підприємство, де переробляють макулатуру, а виручені під час заходу кошти передаються на допомогу для захисників нашої Батьківщини – воїнів Збройних Сил України.
Відтепер із переробленого до значно кращої якості паперу національні видавництва надрукують нові цікаві, правдиві й змістовні українські книги, що стануть для кожного з нас джерелами нових і потрібних нам знань.
Такий цілеспрямований захід ЕКО-ЛІДЕРІВ юннатівських гуртків «Людина і довкілля», що створені хмельницькими педагогами-натуралістами спільно з ентузіасткою юннатівської роботи Світланою Маївкою і діють на базі Полонського ліцею №1, сприяє вихованню у підростаючого покоління активної громадянської позиції та патріотичних почуттів. А ще цей захід допомагає педагогам навчати неповнолітніх збереженню довкілля, правильному поводженню з побутовими відходами, раціональному їх збиранню і роздільному сортуванню, що забезпечує їх наступну переробку спеціалізованими підприємствами й повторне використання виготовленої продукції для побутових потреб людини.
Долучайтеся, товариство! Самостійно або долучайтесь до нас гуртом! – закликають юні полончани усіх бажаючих.
Адже, насправді, треба добряче почистити наші книжні полиці та місця іншого побутового мотлоху від усілякого паперового непотребу та звільнити в оселях простір для створення й поповнення домашніх бібліотечок нашою українською книгою та й для громадських і навчальних бібліотек у закладах освіти теж варто це зробити.
З новою українською книгою – у нове майбутнє України!
Олена ЗОТОВА, методист відокремленого структурного підрозділу еколого-натуралістичного напряму «Станція юних натуралістів» Хмельницького ОЦТКУМ.