МАКУЛАТУРУ ЗДАЙ – ПЕРЕМОГУ НАБЛИЖАЙ! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


МАКУЛАТУРУ ЗДАЙ - ПЕРЕМОГУ НАБЛИЖАЙ!

Приєднуйтеся до ініціативи ЕКО-ЛІДЕРІВ юннатівських гуртків «Людина і довкілля» Полонського ліцею №1 Шепетівського району (керівник гуртків – вчитель математики та інформатики ліцею Світлана Вікторівна Маївка)! Якщо ще не встигли, то саме час долучитися до цього громадського регіонального екологічного заходу і разом з нами зробити в нього свій особистий внесок. А також, розповсюдивши власноруч виготовлені еко-торбинки, ми зможемо допомогти заробленими коштами Збройним Силам України.

Ось так запрошують місцевих учнів полонські ліцеїсти та юннати гуртка «Людина і довкілля» до участі в ініційованому ними регіональному заході.

Збір ліцеїстами старої літератури, що за своїм змістом уже втратила актуальність і зацікавленість читачів та різноманітних паперових виробів, що вже стали макулатурою, триває на постійній основі, після чого усе зібране відправляють на спеціалізоване підприємство, де переробляють макулатуру, а виручені під час заходу кошти передаються на допомогу для захисників нашої Батьківщини – воїнів Збройних Сил України.

Відтепер із переробленого до значно кращої якості паперу національні видавництва надрукують нові цікаві, правдиві й змістовні українські книги, що стануть для кожного з нас джерелами нових і потрібних нам знань.

Такий цілеспрямований захід ЕКО-ЛІДЕРІВ юннатівських гуртків «Людина і довкілля», що створені хмельницькими педагогами-натуралістами спільно з ентузіасткою юннатівської роботи Світланою Маївкою і діють на базі Полонського ліцею №1, сприяє вихованню у підростаючого покоління активної громадянської позиції та патріотичних почуттів. А ще цей захід допомагає педагогам навчати неповнолітніх збереженню довкілля, правильному поводженню з побутовими відходами, раціональному їх збиранню і роздільному сортуванню, що забезпечує їх наступну переробку спеціалізованими підприємствами й повторне використання виготовленої продукції для побутових потреб людини.

Долучайтеся, товариство! Самостійно або долучайтесь до нас гуртом! – закликають юні полончани усіх бажаючих.

Адже, насправді, треба добряче почистити наші книжні полиці та місця іншого побутового мотлоху від усілякого паперового непотребу та звільнити в оселях простір для створення й поповнення домашніх бібліотечок нашою українською книгою та й для громадських і навчальних бібліотек у закладах освіти теж варто це зробити.

З новою українською книгою – у нове майбутнє України!

Олена ЗОТОВА, методист відокремленого  структурного підрозділу еколого-натуралістичного напряму «Станція юних натуралістів» Хмельницького ОЦТКУМ.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet