Рік незламності українського народу | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Рік незламності українського народу

Вже рік вихованці і педагоги Чернівецького ОЦЕНТУМ, як і всі українці, живуть в жаху війни. З 24 лютого життя поділилося на «до» і «після». З кожним новим днем втрачаємо близьких, можливості, дорогоцінні миті дитинства, але не втрачаємо віри. Ніхто не забере в дітей щасливе дитинство в їхній рідній країні! Цей рік нас всіх навчив новому. Але найголовніше – навчив цінувати все, що нам дано Богом, все, що ми можемо відстояти і чому ми можемо навчитися з нуля.

Всі 365 днів педагоги Чернівецького ОЦЕНТУМ невпинно працювали на своєму освітянському фронті забезпечуючи цікаве та корисне дозвілля дітей у позакласний час.

14 квітня, на 50-ий день війни, вихованці та педагоги закладу, представники громадськості, волонтери, тимчасово переселені особи висадили на території КЗ ЧОЦЕНТУМ «Алею Міст-Героїв», вшанувавши подвиг і масовий героїзм жителів міст Бучі, Ірпіня, Гостомеля, Миколаєва, Охтирки, Волновахи, Маріуполя, Харкова, Херсону, Чернігова.

У річницю повномасштабного злочинного вторгнення російської федерації в Україну колектив КЗ ЧОЦЕНТУМ упорядкував памʼятну «Алею Міст-Героїв», згадав усіх, хто віддав життя за наближення Перемоги, подякував Збройним Силам України, нашим Героям за те, що можемо продовжувати працювати і будемо жити у вільній країні.

Ми разом! Ми сильні! Ми переможемо!

Все буде Україна!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet