Рік незламності українського народу | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Рік незламності українського народу

Вже рік вихованці і педагоги Чернівецького ОЦЕНТУМ, як і всі українці, живуть в жаху війни. З 24 лютого життя поділилося на «до» і «після». З кожним новим днем втрачаємо близьких, можливості, дорогоцінні миті дитинства, але не втрачаємо віри. Ніхто не забере в дітей щасливе дитинство в їхній рідній країні! Цей рік нас всіх навчив новому. Але найголовніше – навчив цінувати все, що нам дано Богом, все, що ми можемо відстояти і чому ми можемо навчитися з нуля.

Всі 365 днів педагоги Чернівецького ОЦЕНТУМ невпинно працювали на своєму освітянському фронті забезпечуючи цікаве та корисне дозвілля дітей у позакласний час.

14 квітня, на 50-ий день війни, вихованці та педагоги закладу, представники громадськості, волонтери, тимчасово переселені особи висадили на території КЗ ЧОЦЕНТУМ «Алею Міст-Героїв», вшанувавши подвиг і масовий героїзм жителів міст Бучі, Ірпіня, Гостомеля, Миколаєва, Охтирки, Волновахи, Маріуполя, Харкова, Херсону, Чернігова.

У річницю повномасштабного злочинного вторгнення російської федерації в Україну колектив КЗ ЧОЦЕНТУМ упорядкував памʼятну «Алею Міст-Героїв», згадав усіх, хто віддав життя за наближення Перемоги, подякував Збройним Силам України, нашим Героям за те, що можемо продовжувати працювати і будемо жити у вільній країні.

Ми разом! Ми сильні! Ми переможемо!

Все буде Україна!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар