Юні природоохоронці з відходів виготовили для воїнів ЗСУ окопні свічки | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Юні природоохоронці з відходів виготовили для воїнів ЗСУ окопні свічки

Патріотичний воркшоп для вихованців КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” проходив у обласному краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького, що в Ужгороді. Його провели наукові співробітники сектору природи відділу історії та краєзнавства музею Михайло Біланич та Руслана Джахман.

До майстер класу долучилися і педагоги відділів екології та природоохоронної роботи і біології та експериментальної роботи КЗПО „ПАДІЮН”. Так, Ольга Величканич, Оксана Стрічко, Ганна Андрусь, Юліанна Курак і Марина Павко слідкували, щоб їхні вихованці дотримувалися всіх правил безпеки та самі із великим захопленням взяли участь у воркшопі. Виробничим матеріалом для виробів слугував непотрібний гофрований картон з-під коробок, порожні металеві бляшанки від консервів та старі уламки парафіну. Всі ці речі могли піти на смітник, але їх використали знову із ще більшою користю.

Юні екологи створили кілька десятків свічок, які передадуть військовим закарпатські волонтери.

На кожному виробі діти залишили для воїнів особисте побажання або подяку, які зігріватимуть їх у холодних окопах.

Воркшоп проходив у співпраці КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” з ГО „Інститут еколого-релігійних студій”.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар