Юні природоохоронці з відходів виготовили для воїнів ЗСУ окопні свічки | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Юні природоохоронці з відходів виготовили для воїнів ЗСУ окопні свічки

Патріотичний воркшоп для вихованців КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” проходив у обласному краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького, що в Ужгороді. Його провели наукові співробітники сектору природи відділу історії та краєзнавства музею Михайло Біланич та Руслана Джахман.

До майстер класу долучилися і педагоги відділів екології та природоохоронної роботи і біології та експериментальної роботи КЗПО „ПАДІЮН”. Так, Ольга Величканич, Оксана Стрічко, Ганна Андрусь, Юліанна Курак і Марина Павко слідкували, щоб їхні вихованці дотримувалися всіх правил безпеки та самі із великим захопленням взяли участь у воркшопі. Виробничим матеріалом для виробів слугував непотрібний гофрований картон з-під коробок, порожні металеві бляшанки від консервів та старі уламки парафіну. Всі ці речі могли піти на смітник, але їх використали знову із ще більшою користю.

Юні екологи створили кілька десятків свічок, які передадуть військовим закарпатські волонтери.

На кожному виробі діти залишили для воїнів особисте побажання або подяку, які зігріватимуть їх у холодних окопах.

Воркшоп проходив у співпраці КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” з ГО „Інститут еколого-релігійних студій”.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet