Інформація про участь у брифінгу в прес-центрі Дніпропетровської обласної держадміністрації | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Інформація про участь у брифінгу в прес-центрі Дніпропетровської обласної держадміністрації

16 лютого 2017 року в прес-центрі Дніпропетровської обласної держадміністрації відбувся брифінг з питань: “Організація навчання учнів в обласній Природничій школі учнівської молоді” комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор – Педан Ю.Ф., далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) та “Участь юннатів Дніпропетровщини в Всеукраїнському науково-технічному конкурсі “Intel Eko–Україна 2017”. Учасниками даного заходу були педагогічні працівники КЗО“ОЕНЦДУМ”: Коваленко В.Л., Заслужений працівник освіти України, кандидат технічних наук, керівник гуртка „Юні хіміки. Хімія з основ ами електрохімії” КЗО “ОЕНЦДУМ”, Кондратьєва Т.В., методист з наукової роботи КЗО“ОЕНЦДУМ” та вихованці гуртка “Юні хіміки. Хімія з основами електрохімії” КЗО“ОЕНЦДУМ” переможці Всеукраїнського науково-технічного конкурсу “Intel Eko – Україна 2017” (далі – Конкурс).

Переможці Конкурсу Полохов Данило і Полохов Давид, учні 10 класу КНЗ “Хіміко-екологічний ліцей” ДМР, які посіли почесне І місце, розповіли про кропітку роботу над своїм проектом за темою “Синтез Ni-Ti молібдатних шаруватих подвійних гідроксидів електрокаталітичного глибокого окислення формальдегіда в стічних водах” та перспективах його впровадження в життя в екологічній інженерії.

Коваленко Ксенія і Самсонов Ілля, учні 10 класу КНЗ “Хіміко-екологічний ліцей” ДМР нагороджені дипломом IV ступеня учасників Конкурсу за командний проект “Механохімічний твердофазний синтез електрохімічних активних гідроксидів Ni, Ni-Al і Ni-Co”. За результатами рішення журі Конкурсу їм надана можливість представляти Україну в фіналі Міжународного науково-технічного конкурсу “Intel-ISEF”, що відбудеться в м. Лос-Анджелес, USA в травні 2017 року. Вони, як майбутні науковці, належно представили свій науковий проект і впевнено сподіваються на перемогу в фіналі Міжнародного науково-технічного конкурсу “Intel-ISEF 2017”.

Коваленко В. Л. зробив наголос, що майже 15 років з своїми вихованцями приймає участь у даному Конкурсі. За цей час ним підготовлено більше 30 переможців Міжнародних конкурсів, таких як “ Intel-ISEF”, “Genius Olympiade”, “I-SWEEEP”, “JNESPO” та інших.

А іменами трьох його вихованців: Олександра Токарева, Віталія Клокуна і Марини Мешкович, які були переможцями Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості “Intel-ISEF” у 2008 і 2010 роках, названі малі планети Сонячної системи.

Кондратьєва Т.В. доповіла про навчання учнів у обласній Природничій школі. Педагоги КЗО“ОЕНЦДУМ” та вчені провідних вишів міста (Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Українського державного хіміко-технологічного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету) надають додаткову освіту, яка сприяє якісній підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів.

Відеоматеріали за підсумками брифінгу будуть розміщені на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації та надані телеканалам міста.

 

Методист з наукової роботи
КЗО“ОЕНЦДУМ” Кондратьєва Т.В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар