На базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов тиждень здоров’я | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


На базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов тиждень здоров’я

З 15 по 22 травня 2017 року на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов тиждень здоров’я.

Тиждень організовувався з метою формування в особистості відповідального ставлення до власного здоров’я і здоров’я свого оточення як найвищих суспільних та індивідуальних цінностей. Діти дізнались про найважливіші фактори збереження здоров’я і підтримання нормального функціонування різних систем організму, здобували уміння і навички осмислювати й оцінювати власні дії та вчинки, аналізувати, думати і висловлювати свої погляди, співставляти і порівнювати, а також розуміти важливість збереження та зміцнення власного здоров’я.

Для молодших школярів проведено бесіди: „Здорове харчування – запорука здоров’я”, „Як навчитись правильно відпочивати”,„Мій розпорядок дня”, які сприяли розвитку відповідального ставлення до особистого здоров’я .

Заняття для вихованців середнього та старшого шкільного віку проходили у формі тренінгів і диспутів на тему: „Як бути здоровим?”, „Як уникнути шкідливих звичок?”, метою яких було підвищити рівень поінформованості підлітків з проблемами, пов’язаними з вживанням тютюну, алкоголю, наркотиків та з можливими стратегіями поведінки.

Для гуртківців проведено екскурсії територією Станції: „Ліки навколо нас”, „Лікувальні властивості кімнатних рослин”, „Ліки під ногами”. Цікаво пройшли: заняття-практикум „Вітамінна їжа”, диспут „Тварини у лікуванні людей”, бесіди „Мед – їжа та ліки”, „Значення раціонального харчування для підтримки здоров’я молоді”, „Аптека на підвіконні”, „Вплив верхової їзди на здоров’я людини”, вікторина „Правила здорового способу життя”. Традиційно впродовж тижня здоров’я працювало дитяче кафе „Ромашка”, яке організували „Знавці лікарських рослин”. Юні охоронці природи вивчали основні правила приготування фіточаю під час бесіди „Наука бути здоровим”.

Директор Станції юних натуралістів Т. Остафійчук
Вик. Л. Шехтер

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet