На базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов тиждень здоров’я | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


На базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов тиждень здоров’я

З 15 по 22 травня 2017 року на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов тиждень здоров’я.

Тиждень організовувався з метою формування в особистості відповідального ставлення до власного здоров’я і здоров’я свого оточення як найвищих суспільних та індивідуальних цінностей. Діти дізнались про найважливіші фактори збереження здоров’я і підтримання нормального функціонування різних систем організму, здобували уміння і навички осмислювати й оцінювати власні дії та вчинки, аналізувати, думати і висловлювати свої погляди, співставляти і порівнювати, а також розуміти важливість збереження та зміцнення власного здоров’я.

Для молодших школярів проведено бесіди: „Здорове харчування – запорука здоров’я”, „Як навчитись правильно відпочивати”,„Мій розпорядок дня”, які сприяли розвитку відповідального ставлення до особистого здоров’я .

Заняття для вихованців середнього та старшого шкільного віку проходили у формі тренінгів і диспутів на тему: „Як бути здоровим?”, „Як уникнути шкідливих звичок?”, метою яких було підвищити рівень поінформованості підлітків з проблемами, пов’язаними з вживанням тютюну, алкоголю, наркотиків та з можливими стратегіями поведінки.

Для гуртківців проведено екскурсії територією Станції: „Ліки навколо нас”, „Лікувальні властивості кімнатних рослин”, „Ліки під ногами”. Цікаво пройшли: заняття-практикум „Вітамінна їжа”, диспут „Тварини у лікуванні людей”, бесіди „Мед – їжа та ліки”, „Значення раціонального харчування для підтримки здоров’я молоді”, „Аптека на підвіконні”, „Вплив верхової їзди на здоров’я людини”, вікторина „Правила здорового способу життя”. Традиційно впродовж тижня здоров’я працювало дитяче кафе „Ромашка”, яке організували „Знавці лікарських рослин”. Юні охоронці природи вивчали основні правила приготування фіточаю під час бесіди „Наука бути здоровим”.

Директор Станції юних натуралістів Т. Остафійчук
Вик. Л. Шехтер

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар