КОМАНДИ З РОЗРОБКИ СПІЛЬНИХ ПРОЄКТІВ ДРУГОГО ТУРУ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕКОЛОГІЧНОГО КОНКУРСУ “ECO-HACKATHON -2023” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 14-16 лютого 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (вікова категорія 16-23 роки) (дистанційно) *** до 17 лютого 2024 року - триває реєстрація участі у Всеукраїнському семінарі-практикумі («Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (заочно) *** 19 – 21 лютого 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників (онлайн) *** 27 лютого - 01 березня 2024 року - фінал науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» (очно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 01 березня 2024 року - зареєструватись та надіслати конкурсну роботу на Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» (заочно) *** 05-07 березня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024» (заочно) *** 13-15 березня 2024 року - фінальний етап ХХІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2024» та ХV національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2024» (змішаний формат) *** до 31 березня - прийом робіт на Всеукраїнський конкурс «Кролик» (заочно) *** до 1 квітня 2024 року - прийом робіт на Всеукраїнський родинний конкурс фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини» (заочно) *** до 1 квітня 2024 року - прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** до 20 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


КОМАНДИ З РОЗРОБКИ СПІЛЬНИХ ПРОЄКТІВ ДРУГОГО ТУРУ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕКОЛОГІЧНОГО КОНКУРСУ "ECO-HACKATHON -2023"

КОМАНДА № 1 «Біокуполія» ПРОЄКТНА ТЕМА: Інноваційні технологічні рішення для збереження біорізноманіття тваринного світу: створення ізольованої саморегульованої екосистеми
ЛОГОТИП
Девіз: Огорнімо планету своєю турботою! Ніхто крім нас!
КАПІТАН Чебан Богдан 11 клас вихованець КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»
ВІЦЕ-КАПІТАН Лукашенко Анастасія 10 клас Ліцей № 1 м. Житомира, вихованка Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді
Міхєєва Анісія 9 клас вихованка КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»
Гавдун Віталіна 9 клас вихованка КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»
Волощук Назар 9 клас вихованець КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»
Синицький Назар 6 клас вихованець Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді
КОМАНДА № 2

«Зелені вартові»

ПРОЄКТНА ТЕМА: Джерело інновацій: технологічні підходи до збереження природної різноманітності заповідних зон
ЛОГОТИП
Девіз: Зелені вартові: за чистий світ, за здорову планету!
КАПІТАН Луценко Єлизавета 11 клас Ліцей №123 “ТАНДЕМ” Дніпровської міської ради Дніпропетровської області
ВІЦЕ-КАПІТАН Герич Альбіна 11 клас Калинівський ліцей Дубівської селищної ради Закарпатської області
Млот Микита 7 клас Костянтинівський ліцей № 9 Костянтинівської міської ради Донецької області
Чечота Анна 10 клас вихованка КЗ “Чернігівська обласна станція юних натуралістів”, Озерянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області
Ковач Марія 10 клас Великолазівський ліцей Баранинської сільської ради Закарпатської області
Ратушна-Мацина Софія 10 клас Рокосівський ліцей Хустської міської ради Закарпатської області
КОМАНДА № 3

«Вартові Земельної Любові»

ПРОЄКТНА ТЕМА: Інноваційні технологічні рішення для збереження агроценозів
ЛОГОТИП
Девіз: Зростаймо завдяки інноваціям – майбутнє наших агроценозів в наших руках!”
КАПІТАН Григоренко Аліна 2 курс Вище професійне училище № 21 м. Миколаєва
ВІЦЕ-КАПІТАН Волк Владислав 11 клас Ліцей № 3 Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області
Сич Ірина 9 клас Прохорський ліцей Комарівської сільської ради Чернігівської області
Берідзе Раймонд 9 клас Одеський ліцей № 2 Одеської міської ради Одеської області, вихованець гуртка «Юний науковець», Екологічний напрямок» Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання та гурток «Юний дослідник» КЗПО «Одеський Еколого-натуралістичний центр «Афаліна»
Дзядик Дарина 10 клас вихованка Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру Львівської області
Горейко Максим 10 клас ліцей №2 Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області
КОМАНДА № 4

«Лісова сила»

ПРОЄКТНА ТЕМА: Інноваційні технологічні рішення для збереження та відновлення лісів
ЛОГОТИП
Девіз: Разом ми ростемо, разом ми збережемо!
КАПІТАН Федоровська Крістіна 11 клас Пирятинський ліцей № 6 Пирятинської міської ради Полтавської області
ВІЦЕ-КАПІТАН Колодій Таїсія 10 клас Ліцей міжнародних відносин імені Василя Стуса Львівської міської ради Львівської області
Дудник Станіслав 11 клас Межівський аграрний ліцей-інтернат Межівської селищної ради Дніпропетровської області
Безпала Поліна 9 клас Пирятинський ліцей № 6 Пирятинської міської ради Полтавської області
Горбатюк Сніжана 10 клас Ладижинський ліцей № 1 Ладижинської міської ради Вінницької області
Білобородова Анна 9 клас Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради Донецької області
Кирій Марина 9 клас Житомирський ліцей № 30, вихованка Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді
КОМАНДА № 5

«Ліга збереження біорізноманіття»

ПРОЄКТНА ТЕМА: Інноваційні технологічні рішення для відновлення біорізноманіття що зазнало наслідків війни
 ЛОГОТИП
Девіз : Біорізноманіття–наша мета
КАПІТАН Луценко Андрій 11 клас Полонський ліцей № 1 Хмельницької області, вихованець Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді
ВІЦЕ-КАПІТАН Сидорчук Ілля 10 клас Ліцей № 30 м. Житомира, вихованець Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді
Ляшенко Дмитро 8 клас вихованець КЗ “Центр дитячої та юнацької творчості Великоандрусівської сільської ради” Олександрійського району Кіровоградської області
Печенюк Артур 10 клас Ліцей № 30 м. Житомира, вихованець Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді
Крупчинська Ждана 9 клас Тур”є-Реметівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Ужгородського району Закарпатської області
Веремієнко Іван 9 клас Криворізька гімназія № 126 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Поділитися