Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста – 2018» завершив свою роботу | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» (заочно) *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) *** з 2024 року по 2029 рік - триває Всеукраїнський конкурс проєктів озеленення «Культура домівки»


Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста – 2018» завершив свою роботу

З 29 по 31 травня 2018 року на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Крилатий» Херсонської області  проводився фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2018» за темою: «Раціональне природокористування».

Організаторами Фестивалю під гаслом «Херсонщина об’єднує» виступили  Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Мета фестивалю – активізація роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

Учасниками заочного етапу Фестивалю стали учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів – переможці обласних етапів Фестивалю з 22 областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

У 2018 році на фінальний етап Фестивалю представлено 95 конкурсних робіт у номінаціях: «Краща фоторобота» (37 учасників), «Кращий слайд-фільм» (27 учасників), «Кращий відеоролик (відеокліп)» (18 учасників), «Кращий відеофільм» (13 учасників).

Цікавою була програма проведення фестивалю. Захоплююча, дивовижна екскурсія по єдиній в Європі справжній пустелі-заповіднику «Олешківські піски» та відвідування найбільшого незаселеного острову Європи, який, розташований в Україні, на Херсонщині. На згадку про Олешківську пустелю діти повезуть кварцовий пісок, яким власноруч наповнили саморобний мішечок, подарунок від юннатів Херсонщини.

Урочисте відкриття Фестивалю пройшло в дружній теплій атмосфері. Творчі виступи дітей Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради Херсонської області (директор Лиховид О. М.) додали натхнення учасникам. Яскравим, несподіваним подарунком для всіх присутніх був повітряний змій, який спостерігав за дійством з висоти «пташиного польоту» (керівник гуртка Ємельянов В. К.).

Нагородження переможців та учасників відбувалося під час урочистого закриття Фестивалю. Разом із дипломами учасники отримали подарунки від Національного природного парку «Олешківські піски» (директор Непрокін А. В.) та Національного природного парку «Джиралгацький» (в.о. директора Коваленко В.М.).

Протягом двох конкурсних днів учасники проводили фотозйомку, а найкращу свою фотороботу надали для участі в очному етапі. За підсумками конкурсу призерами стали юннати з Запорізької, Житомирської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.

Феєричне враження справила танцювальна програма хореографа табору «Крилатий». Всі діти були залучені до сучасних танців, завдяки яким почували себе в чомусь навіть краще своїх ровесників-однодумців, таких близьких за духом та світоглядом.

Символом справжнього Фестивального єднання стало святкове вогнище, яке надовго залишиться в пам’яті юннатів.

Сертифікат на проведення фінального етапу юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» у 2019 році отримав Миколаївський обласний еколого-натуралістичного центр учнівської молоді.

Всі учасники отримали масу позитивних вражень, знайшли нових друзів та ознайомились з чудовою природою Херсонщини, а отже – фестиваль «В об’єктиві натураліста-2018» запам’ятається надовго.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


5 коментарів до запису “Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста – 2018» завершив свою роботу”

  1. Marina :

    За Всеукраїнський фестиваль «В об’єктиві натураліста – 2018» підбито підсумки. А коли ж будуть відомі результати Всеукраїнськьго конкурсу “Зоологічна галерея”???

  2. Олена :

    Доброго дня! Скажіть будь ласка, а де можна побачити прізвища переможців?

  3. Альона :

    Доброго дня! Скажіть будь ласка, а де можна побачити прізвища переможців?

  4. Віктор Братан :

    З великою вдячністю учасникам та організаторам фестивалю, висловлю свою думку.
    Як людина, яка не байдужа до мистецтва фотографії, хочу дещо пояснити.
    Діти йдуть своїм щляхом, тому щось розказувати їм на таких фестивалях — тільки нашкодити. Наслідок експрес-інструктажу (можна й майстер-класом назвати) довів, що в кожного з них вже формується власний стиль та погляд на світ. Миттєво зреагували на зміну “картинки” неба в Олешківській пустелі та використали це в своїх роботах (початково небо було безхмарним, а потім зявилися красиві білі хмари).
    Хтось звертає більше уваги на макрозйомку, хтось на пейзажі. В 15-16 років використовують тілт-шифт ефект, про який більшість і в 45 років не чули.
    Глибина картини багатьох фоторобіт, художність та оригінальність ракурсів гідні серйозних виставок. “Затуркування” інструктажами тільки збиває початківців з пантелику.
    Дуже сподобалось, що не було 1, 2, 3 і т.д. місць, а просто дипломи переможців.
    Довелося в житті два рази після критики наших “метрів” фотографії піднімати настрій та самооцінку молодим херсонським фотографам. (На міжнародних конкурсах вони отримали перші премії (Європа, Японія, США)).
    Діти зараз такі, що вчити їх потрібно тоді, коли вони за цим звертаються. Дечому треба вже нам вчитися у них. (мене, наприклад, вразив Медяник Денис з Харкова)
    Найголовніше — не нашкодити. І з цього приводу нарікань на фестиваль немає жодного.
    Важко придумати кращий формат заходу. Майстер-класи вони й дома можуть відвідати. Та й в інтернеті їх зараз повно. В таких локаціях треба знімати!!!

  5. Справді, екскурсії у пустелю та на острів Джарилгач були захоплюючими і пізнавальними. Діти здружилися і не хотіли покидати цю чудову місцину. Проте хочеться, щоб цей перспективний напрям аудіовізуального мистецтва розвивався і надалі. А для цього необхідно робити хоча б аналіз робіт з боку журі, не говорячи вже про майстер-класи, адже більшість з учасників фестивалю тільки починає цю хорошу справу. А найкращі роботи так хочеться подивитись, почути коментар, приклади кращого досвіду, щоб знати на що орієнтуватись для участі у майбутніх фестивалях. До речі, прощаючись, директор закладу Ельвіра Вітренко, пообіцяла надіслати кожному учаснику фестивалю DVD із роботами призерів. Сподіваємось, що найблищим часом ми їх отримаємо і зможемо продемонструвати колегам та юним теле-екожурналістам.
    Також на фестивалі активно працювала відеостудія “Дивосвіт” Закарпатського екоцентру, відеофільм зараз в процесі монтажу і незабаром буде виставлений в ютубі й, надіємось, на сайті НЕНЦу.

    З повагою Закарпатська делегація

Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 rejekibet 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m 55tbet rp8888 hokiemas 66kbet a200m a200m