Відбувся фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відбувся фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

На сонячному березі Скадовського району Херсонщини з 29 по 31 травня ц.р. Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради був проведений фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста». Тема заочного етапу: «Раціональне природокористування».

У фінальному етапі заходу взяли участь команди – переможці І (відбіркового) етапу фестивалю з 18 областей України, загальною кількістю 70 осіб. Учасники проживали у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Крилатий» (с. Красне Скадовського району).

В рамках заходу діяла фотовиставка «Раціональне природокористування», відбулись два бліц-конкурси з фотографування: перший в «Олешківських пісках» – єдиній та унікальній піщаній пустелі всього Європейського континенту за темою «В об’єктиві пустеля»; другий – «Фото сафарі» під час екскурсійно-наукової подорожі на острів Джарилгач. Для учнівської молоді були організовані експрес-курси з фотографування, пізнавальна та весела культурно-розважальна програма. Юннати мали змогу загартуватися на березі Джарилгацької затоки.

Для керівників делегацій був проведений науково-практичний семінар на тему: «Екологізація натуралістичної освіти учнівської молоді на базі об’єктів природно-заповідного фонду Херсонщини» за участю Наталії Афанасівни Пустовіт, завідуючої кафедри методології освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України, кандидата педагогічних наук; Коваленка Віталія Михайловича, в. о. директора Національного природного парку «Джарилгацький» та Кийко Андрія Олександровича, директора комунального обласного закладу Львівської обласної ради «Львівський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

На урочистому закритті заходу юні фотонатуралісти, переможці очного фінального та заочного етапу конкурсу були нагородженні грамотами та цінними призами. Учасники Запорізької, Сумської, Херсонської та Чернігівської областей отримали перемогу одночасно в двох бліц-конкурсах очного етапу Фестивалю. Сертифікат на проведення Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2019» отримав Миколаївський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за темою «Моя мала Батьківщина».

Всі учасники заходу були зігріті лагідною сонячною Херсонщиною й отримали позитивні враження та емоції.

 

Більше фото за посиланням: https://drive.google.com

 

Фестиваль “В об’єктиві натураліста – 2018” (Херсон) очима Сумської команди

 

 

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар