Робочі будні та свята позашкільників-екологів у помаранчевій зоні карантину | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 2-3 грудня 2020 року пройде Всеукраїнська онлайн-конференція для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Робочі будні та свята позашкільників-екологів у помаранчевій зоні карантину

Ось і підходить до кінця святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні. А карантинні заходи ще в самому розпалі. Не зважаючи на всі складності та труднощі, вихованці гуртка «Юні охоронці природи» Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Миколаївської обласної ради при Михайло – Ларинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради з 15 вересня розпочали свою роботу. А скільки цікавих заходів пройшло за ці два місяці! І екскурсії по екологічній стежці, і спостереження та дослідження на території ботанічного заказника місцевого значення «М.-Ларинський», і практична робота у кабінеті, і участь в обласних конкурсах «Моя мала Батьківщина», «День рослин», «Птах року – горлиця звичайна», «Друге життя опалому листю»…

А скільки незабутніх емоцій та радості вихованці отримали спілкуючись з керівником, Тлустою Любов Миколаївною, на тему вивчення флори та фауни рідного краю, експериментів та дослідів, проведення вільного часу, взаємовідносин з однолітками і батьками, та багато іншого.

Заняття на свіжому повітрі надихають емоційно, надають творчої наснаги і дають змогу закріпити на практиці набуті знання та навички. Під час екскурсій проводили осінній облік птахів, закінчували спостереження за горлицею звичайною, вели підрахунок лебедів, перевірили на практиці знання лікарських рослин нашого краю, збирали рослинну сировину для виготовлення поробок з природного матеріалу, розчищали прибережну смугу на маршруті екологічної стежки та два джерела. Робота в кабінеті теж була цікавою – і проведення вікторин, розгадування кросвордів, виготовлення поробок з опалого листя (участь в обласному конкурсі від управління екології та охорони ресурсів «Друге життя опалого листя»). Окреме заняття було присвячене 95 річчю юннатівського руху в Україні і на Миколаївщині. Були підведені підсумки того, що зроблено за ці роки, адже творче об’єднання «ЕКОС», до якого входить гурток , під керівництвом Тлустої Л.М уже більше 34 років працює при Михайло-Ларинській школі. Творчі та дослідницькі здобутки вихованців об’єднання відомі не тільки в районі і області, а й на всеукраїнському рівні. Визначались шляхи роботи на майбутнє.

Навіть у найскрутніші часи є місце дитячій радості, творчому пошуку, оптимізму, дослідницьким навикам і вірі у майбутнє.

Щирі побажання здоров’я від Миколаївської області

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар