Відзнаки для учасників екологічного моніторингу Антарктиди | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 2-3 грудня 2020 року пройде Всеукраїнська онлайн-конференція для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Відзнаки для учасників екологічного моніторингу Антарктиди

Визначені учасники науково-освітнього проєкту «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди», які найкраще справилися із завданням. Про це повідомляє фб-сторінка НАНЦ.

Проєкт, започаткований Національним антарктичним науковим центром та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, проводиться вже два роки поспіль і надає змогу учасникам ознайомитись з поведінковими реакціями пінгвінів у гніздових колоніях та отримати досвід роботи в міжнародному науковому дослідженні, долучитися до зусиль світової науки по збереженню живої природи на планеті.

Під час виконання завдання, вихованці еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) за допомогою вчителів повинні обробити фотографії з фотокамер, встановлених у місцях гніздування пінгвінів на островах (о. Ялур, о. Пітерманн, о. Галіндез  архіпелагу Вільгельма) поблизу української антарктичної станції «Академік Вернадський». Зокрема, визначити дати появи дорослих пінгвінів біля гнізда, копуляції, дати відкладення яєць, дату появи першого пташеняти, другого пташеняти, дату відходу пташенят у «ясла» та занести отримані результати до таблиці Excel.

Також вони мають підготувати звіт, у якому даються додаткові спостереження, а саме, дата прибуття дорослих пінгвінів у колонію, кількість гнізд на знімку, початок (коли на гнізді лежить доросла особина) і кінець гніздування (коли пташенята зібрались у ясла), кількість відкладених яєць, пташенят, кількість пташенят які досягли «підліткового» віку і зібрались у «ясла» в місцях гніздових колоній на островах. Окрім цього – появу на знімках айсбергів, суден, яхт, птахів інших видів, метеорологічні явища: снігові заметілі, динаміку температури у вигляді графіка (показники температури вказані на знімках в правому верхньому кутку).

Відзначені такі учасники проєкту:

1 місце:
1. Коперська Каріна
2. Ольховенко Максим Костянтинович
3. Федоренко Анна Олегівна

2 місце:
1. Мусійчук Альбіна Михайлівна
2. Надєіна Любов Геннадіївна
3. Різницький Назар Ігоревич

3 місце:
1. Склюєв Тимофій Олегович
2. Мандрик Анастасія Іванівна
3. Мальцева Евеліна Олексіївна

З огляду на діючі карантинні обмеження, свідоцтва від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді і відзнаки з автографами учасників 24-ї Української антарктичної експедиції та призи від Національного антарктичного наукового центру будуть надіслані дітям поштою.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар