Позашкільне життя вихованців гуртка “Любителі тварин” Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Миколаївської обласної ради | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 2-3 грудня 2020 року пройде Всеукраїнська онлайн-конференція для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Позашкільне життя вихованців гуртка “Любителі тварин” Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Миколаївської обласної ради

Для того, щоб піклуватися про тварин, бути милосердним та мудрим не потрібно певної дати в календарі – це можна робити щодня – стверджують вихованці гуртка «Любителі тварин» Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Миколаївської обласної ради.

Вміння любити, вміння поважати, вміння бути милосердним, турботливим вміння бачити красу цього світу, вміння бути щасливим – хіба можливо навчити цьому без братів наших менших…без тварин? Вихованці гуртка «Любителі тварин» Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Миколаївської обласної ради при Миколаївській санаторній ЗОШ І-ІІІ ступеню № 4 одноголосно скажуть, що неможливо!

Але любов і повага – це тільки половина справи. Треба знати особливості кожного виду тварин, щоб правильно з ними поводитись, щоб не зашкодити ні їм ні собі. Як правильно організувати місце для свого домашнього улюбленця, чим його годувати, як правильно брати на руки, як доглядати… і це тільки перший потік питань і проблем які виникають у нас, а що вже говорити про дітей.

Гурток зібрав докупи діток, які обожнюють тварин. Можуть годинами про них розмовляти. На сьогодні, у кожного з них вже є домашній улюбленець. У серпні цього року збулась мрія Софійки – їй подарували хвилястого папужку. Вихованці із задоволенням відвідують заняття, спостерігають за тваринами, вчаться за ними доглядати. Крім того, вивчають фауну рідного краю, різних континентів, адже у світі так багато цікавих і незвичних тварин!

Вікторини, кросворди, поробки з паперу та природних матеріалів, підготовка та участь у конкурсах обласного і всеукраїнського значення і це невеликий перелік того, що встигають юні любителі тварин протягом занять.

В 2019 році вихованці гуртка стали переможцями обласних акцій і конкурсів: «Птах року – грак» та «Тварина року – ропуха», презентувавши широкому загалу свої дослідження та творчі наробки. Отримали призове місце на всеукраїнському рівні за участь у акції «Птах року – грак». Подали результати своїх спостережень у роботі до акції «Птах року 2020 горлиця звичайна» та узагальнюють результати досліджень по спостереженню за кажанами (конкурс «Тварина року 2020»).

Ось такі наші юні любителі тварин і ось таке наше позашкільне життя.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар