Проведено виховний захід “Скажемо булінгу – НІ!” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Проведено виховний захід “Скажемо булінгу – НІ!”

25 листопада 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан) з вихованцями гуртка “Юні садівники” було проведено виховний захід на тему “Скажемо булінгу – НІ!”.

На початку заходу діти переглянули мультфільм студії Pixar “Про пташок” (https://www.youtube.com/watch?v=b79KG7Uynys) і обговорили його. Учасники сприйняли цей ролик дуже жваво. Герої мультфільму нагадали їм знайому ситуацію.

Керівник гуртка розповів, які ситуації є булінгом. Виявилося, що ця тема дуже актуальна для хлопців та дівчат. Певною мірою кожен із них був або свідком, або жертвою булінгу, або чув про такі випадки від знайомих.

Педагог запропонував вихованцям пограти у гру “Дилеми”, діти дуже активно залучилися і з цікавістю слухали питання. Під час гри педагог та діти обговорили ситуації, які можливі у житті дітей у закладі освіти. Їх міркування були різноманітні та неоднозначні, і це зробило розмову дуже живою.

Також у процесі заняття обговорювалося питання про те, як подолати булінг. Діти отримали інформацію про те, куди можна звертатися за допомогою в разі виникнення подібних ситуацій (булінгу).

Керівник гуртка запропонував вихованцям до перегляду мультфільм “Вірте у любов, вірте у Різдво”. Це історія про їжачка на ім’я Генріх, який уперше прийшов до нового класу. Він би з радістю подружився з однолітками, однак спілкуватися і гратися йому заважали колючки, через які він і сам страждав. Минає час, і напередодні Різдва, Генріх помічає, що однолітки шепочуться і сміються за його спиною. Коли засмучений їжачок виходить на шкільне подвір’я, його чекає несподіванка – подарунок від однокласників, завдяки якому вони зможуть дружити і гратися! (переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=b79KG7Uynys)

Діти були дуже зворушені.

Наприкінці заходу учасники зробили наступні висновки:

– завжди потрібно шукати вихід із складної або навіть конфліктної ситуації;

– не можна залишатись осторонь і мовчки спостерігати за булінгом;

– потрібно пам’ятати номери телефонів довіри і звертатись на них в разі необхідності;

– важливо знайти людину, якій ти довіряєш і діяти разом.

І головне – про всі проблеми потрібно говорити, а не тримати в собі.

Керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ” Олена НЕМКОВА

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet