Чернігівська обласна станція провела заходи із вшанування пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій в Україні 1932-1933 років | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Чернігівська обласна станція провела заходи із вшанування пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій в Україні 1932-1933 років

26-28 листопада 2021 року з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій в Україні для вихованців гуртків комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» організовано і проведено бесіди, години пам’яті та спілкування «Землі моєї ревний біль і жаль», «Свічка, яка ніколи не згасне», «Кривава ціна українського хліба 20-30-х років ХХ століття», «З присвятою замордованим голодом…», онлайн-подорож літературними сторінками «Голодомор очима письменників України».

Цьогоріч інформаційна кампанія Українського інституту національної пам’яті до 88-х роковин геноциду українців проходить під гаслом «Діти найчисленніші жертви Голодомору». Здобувачі освіти гуртків «Природа рідного краю» (керівник Ніна Солодка), «Юні валеологи» (керівник Олена Чала) переглянули відеоролик про загиблих від голодомору українських дітей «Ти приніс мені яблуко?», інформаційної кампанії «Ми пам’ятаємо. Ми сильні» (https://www.youtube.com/watch?v=J5yt7kWAhQA).

Вихованці гуртків «Основи екологічного дизайну» (керівник Людмила Крисько), «Основи флористики та фітодизайну» (керівник Тетяна Єсипова) та «Природа рідного краю» (керівник Тетяна Бицько) стали учасниками заходу «Голодомор. Помста за свободу» (https://old.uinp.gov.ua/page/pamyat-pro-golodomor-1932-1933), провели інформаційно-просвітницький захід «Жнива розпачу» (http://www.holodomor-monuments.org/), під час якого ознайомилися з базою даних веб-сайту «Пам’ятники жертвам Голодомору в Україні», створеною Україно-Канадською Дослідничо-Документаційним Центром на підставі інформаційних даних зібраних з усіх регіонів України.

Здобувачі освіти гуртків «Природа рідного краю» (керівник Ніна Солодка) та «Основи екологічного дизайну» (Людмила Крисько) взяли участь у майстер-класах по створенню «Квітки Незабудьки» до вшанування пам’яті жертв Голодомору.

27 листопада у День пам’яті жертв Голодомору здобувачі освіти приєдналися до акції «Запали свічку пам’яті» та загальнонаціональної хвилини мовчання.

Під час проведення заходу гуртківці згадали тяжку долю українського народу, більше дізналися про Голодомор 1932-1933 років, його причини та наслідки, познайомилися з фактами та свідченнями очевидців голоду на Чернігівщині.

Своє відношення до хліба та праці хліборобів гуртківці продемонстрували під час конкурсу малюнків на тему «Хліб – це життя».

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар