На базі НЕНЦ вперше проходить «Літня школа з програмування та математики 2016» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** 15 - 16 жовтня 2024 року - фінал Всеукраїнського фестивалю «Україна – сад» у 2024 році (дистанційно) *** до 20 жовтня 2024 року - Надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський онлайн фотоконкурс «Осіння Симфонія України: Моє Дерево» (заочно) *** 22 - 24 жовтня 2024 року - Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ» (дистанційно) *** 23 - 24 жовтня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (змішаний формат) *** 29 жовтня - 01 листопада 2024 року - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2024/2025 навчальному році (очно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** 19 - 22 листопада 2024 року - фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно)


На базі НЕНЦ вперше проходить «Літня школа з програмування та математики 2016»

З 10 по 20 липня на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, вперше, проходить «Літня школа з програмування та математики 2016» для учнів 7—11 класів.

Спонсором проведення літньої школи виступила компанія “Luxoft”.

Метою навчання є підвищення загального освітнього рівня учнів з математики та інформатики під час літніх канікул 2016 року. Крім навчання планується проведення олімпіади з програмування.

Заняття в школі організовано незалежно від класу навчання учнів по лігах:

  • Юніорська ліга – учні, які взагалі не знайомі з програмуванням або їх знання на початковому рівні. Працюють три групи із загальною кількістю учасників- 51 школяр.
  • Середня ліга – учні, що мають базовий рівень програмування, переможці ІІ етапу та учасники ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з програмування. Навчання відбувається у двох групах. Зараховано 39 учнів.
  • Вища ліга – учні з високим рівнем програмування, переможці ІІІ та IV етапів Всеукраїнських олімпіад з програмування. Працює одна група у складі 21 учня.

До проведення занять у літній школі організаторами запрошені провідні фахівці по підготовці учнів до олімпіад з програмування різних рівнів та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які в шкільні роки приймали участь у Всеукраїнських олімпіадах з інформатики. Зокрема:

  • Скляр Ірина Вільївна — Заслужений вчитель України, вчитель інформатики Київського природничо-наукового ліцею №145. Підготувала багатьох переможців ІІІ та IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, дев’ятьох переможців Міжнародної олімпіади з інформатики. Автор ряду профільних посібників.
  • Федорів Любомир Атанасійович — Заслужений вчитель України, вчитель інформатики Київського природничо- наукового ліцею №145. Підготував багатьох переможців ІІІ та IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, двох переможців Міжнародної олімпіади з інформатики.
  • Жуковський Сергій Станіславович — доцент кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського університету імені Івана Франка, вчитель інформатики ліцею № 25 імені Н.А. Щорса; адміністратор інтернет-ресурсу для підготовки до олімпіад з програмування різного рівня e-olymp. Має понад 100 переможців ІІІ етапу та близько 12 переможців IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Є членом журі ІІІ та IV етапів Всеукраїнських олімпіад з інформатики.
  • Порубльов Ілля Миколайович — старший викладач кафедри програмного забезпечення АС Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, вчитель інформатики Черкаського фізико-математичного ліцею Багато років є одним з авторів задач Всеукраїнської інтернет олімпіади з інформатики та Всеукраїнської комплексної олімпіади з математики, фізики та інформатики «Турнір чемпіонів».

Вдало організований формат літньої школи дозволяє учням краще засвоїти достатньо складний матеріал завдяки вільній, невимушеній, особливій атмосфері між учнями та викладачами під час навчального процесу, а також поєднуючи навчальні заняття з відпочинком на природі.

IMG_3470

IMG_3477

IMG_3490

IMG_3496

IMG_3524

IMG_3533

IMG_3542

IMG_3545

IMG_3550

IMG_3551

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • https://lms.speridian.com/ lapak cheat dewa288 dewa288