10-11 червня 2026 року Київщина стала центром професійного діалогу та обміну досвідом для керівників еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів і закладів позашкільної освіти з різних регіонів України. Саме тут відбулися педагогічні стажування «Топ-менеджер позашкілля», об’єднані спільним меседжем – Ідеї, що проростають діями, організаторами яких були Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України та КЗ КОР “Центр […]














12 Червня, 2026
Опубліковано в рубриці







>












