6-8 червня 2017 року був проведений Всеукраїнський експедиційно-польовий збір юних екологів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


6-8 червня 2017 року був проведений Всеукраїнський експедиційно-польовий збір юних екологів

6-8 червня 2017 року Богородчанським еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Івано-Франківської області спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України був проведений Всеукраїнський експедиційно-польовий збір юних екологів в рамках Всеукраїнського еколого-природничого комплексу «Екологос» (об’єднання профільних та наметових таборів різних областей України).


В заході взяли участь експедиційні загони з 12 областей України –Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Рівненської, Сумської, Черкаської та Чернігівської, загальною кількістю – 39 учасників.

Урочисте відкриття заходу відбулось в приміщенні ДП «Лісекоцентр» на базі Богородчанського лісництва. З вітальним словом виступили: Дрогомирецький Іван Михайлович – начальник управління освіти, молоді та спорту Богородчанської райдержадміністрації, Івасюнько Олена Валеріївна – методист відділу екології та охорони природи НЕНЦ, Василь Григорович Поштарюк – заступник голови Богородчанської райдержадміністрації, Семків Ігор Романович – заступник голови Богородчанської районної ради та Сергійчук Ольга Данилівна – головний спеціаліст департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Після відкриття була проведена візитка експедиційних груп та еколого-пізнавальна гра «Скарби Карпат»

7 червня – день, що був насичений науковими експедиційними дослідженнями. Під час походу на Манявський водопад юннати складали опис рідкісних (зникаючих, занесених до Червоної книги) рослин Карпат на маршруті, визначали наявні рекреаційні можливості (ресурси) вздовж нитки маршруту, складали паспорт джерела, дали характеристику зміни стану навколишніх екосистем через господарську діяльність людини та запропонували можливі шляхи відновлення цих екосистем до природнього стану. Також була проведена екскурсія в Манявський Скит, на Блаженний камінь, а для керівників експедиційних груп – до ДО «Резиденція «Синьогора», що у с. Гута.

8 червня учасниками заходу була здійснена наукова експедиція в с. Старуня та з’ясовано причини виникнення та функціонування грязевого вулкану, соляних криниць, археологічних знахідок в околицях села.

Експедиційні групи були нагороджені грамотами за оригінальну презентацію, змістовну роботу під час виконання поставлених завдань та за перемогу в грі «Скарби Карпат».

Більше фото дивіться за посиланням: https://goo.gl/photos/2pZqzVw6LNkMMESHA

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet