Фестиваль родинної писанки | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Фестиваль родинної писанки

25 березня 2018 р. Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді спільно з Тернопільським міським товариством «ВЕРТЕП» на базі закладу позашкільної освіти провели фестиваль родинної писанки «Свято живе у родинному колі».

25 родин – дорослі і діти з м. Тернополя та навколишніх сіл в родинному колі ознайомилися з історією писанкарства, як одного з декоративних орнаментальних мистецтв на шкаралупі пташиних яєць. На фестивалі були представленні різні школи писанкарства, що характерні для Тернопілля – західно-подільська, лемківська, гуцульська.

Майстри народних ремесел Семенець Тетяна, Кононюк Анжеліка, Осадца Ярослав ознайомили присутніх із значенням і різновидністю символіки у писанкарстві та іншими атрибутами великодніх свят, а також провели тематичний майстер-клас для учасників фестивалю. Захід завершився виставкою авторських робіт.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар