Фестиваль родинної писанки | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 02 - 27 червня 2025 року - організаційно-масові заходи літньої кампанії в НЕНЦ (очно) *** 11 - 12 червня 2025 року - Урочисті події з відзначення 100-річчя НЕНЦ МОН України та 100-річчя профільної позашкільної освіти (очно) *** червень 2025 року - Віртуальний фестиваль "Музика в природі" (заочно) *** 24 - 26 вересня 2025 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 15 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року 2025 - Крутиголовка» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2026» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - триває подання заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** до 30 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2025 році (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок (заочно) ***


Фестиваль родинної писанки

25 березня 2018 р. Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді спільно з Тернопільським міським товариством «ВЕРТЕП» на базі закладу позашкільної освіти провели фестиваль родинної писанки «Свято живе у родинному колі».

25 родин – дорослі і діти з м. Тернополя та навколишніх сіл в родинному колі ознайомилися з історією писанкарства, як одного з декоративних орнаментальних мистецтв на шкаралупі пташиних яєць. На фестивалі були представленні різні школи писанкарства, що характерні для Тернопілля – західно-подільська, лемківська, гуцульська.

Майстри народних ремесел Семенець Тетяна, Кононюк Анжеліка, Осадца Ярослав ознайомили присутніх із значенням і різновидністю символіки у писанкарстві та іншими атрибутами великодніх свят, а також провели тематичний майстер-клас для учасників фестивалю. Захід завершився виставкою авторських робіт.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар