Завершився другий цикл екологічних тренінгів з моніторингу навколишнього природного середовища | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Завершився другий цикл екологічних тренінгів з моніторингу навколишнього природного середовища

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України завершив проведення другого циклу екологічних тренінгів з моніторингу навколишнього природного середовища, що були проведені протягом 2017-2018 н. р.

Останній тренінг 17-19 квітня 2018р. проведено за двома блоками:

– перший блок: «Стан атмосфери та його дослідження» на базі Українського гідрометеорологічного інституту державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної академії наук України;

– другий блок: педагогічний тренінг з освіти збалансованого розвитку на базі Національного еколого-натуралістичного центру.

Учасниками тренінгів були педагоги загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з різних регіонів України: Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Полтавської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва.

Вчені Українського гідрометеорологічного інституту ознайомили педагогів з завданнями та основними напрямками роботи відділів, лабораторій, зробили цікаві презентації з базових тем метеорології: «Склад і будова атмосфери», «Озон та УФ радіація», «Циркуляція атмосфери. Режим вітру», «Антарктида. Клімат Антарктиди», тощо. Цікавими були також презентації «Гідрометеорологічне забезпечення України. Кліматична освіти та перспективи розвитку», «Просторово-часова мінливість заморозків на території України».

На метеомайданчику учасники ознайомились з методами вимірювання та вивчення погоди і клімату, з моніторингом та аналізом повітря, з методами вивчення забруднення повітря, з критеріями оцінки якості повітря та впливу забруднення на здоров’я населення. Були свідками запуску радіозонду, що двічі на добу проводять співробітники об`єднаної гідрометеорологічної станції Київ ЦГО.

Педагоги отримали інформацію про найбільш забруднені території України, про різноманітні технології активних впливів на атмосферні процеси, а також про фактичні і очікувані зміни клімату в Україні та світі.

По завершенні тренінгу його учасники отримали відповідні сертифікати та методики досліджень стану повітря у електронному вигляді.

Педагогічний тренінг з освіти збалансованого розвитку» був проведений Ольгою Леонідівною Пруцаковою, к. п. н., провідним науковим співробітником Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України з теми: «Застосування інтерактивних технологій в інтересах освіти сталого розвитку».

Педагоги, що пройшли повний курс навчання за програмами п` яті екологічних тренінгів пройшли отримали свідоцтва тренера з екологічної освіти і виховання. Вручення свідоцтв проводив директор НЕНЦ, доктор педагогічних наук, професор Володимир Валентинович Вербицький.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet