Наш талант і творчість тобі, Україно! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 16-27 листопада 2020 - Декада юннатівського вогника, присвячена 95-річчю юннатівського руху в Україні *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 2-3 грудня 2020 року пройде Всеукраїнська онлайн-конференція для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Наш талант і творчість тобі, Україно!

Під цією назвою в холі Закарпатської обласної держадміністрації завершилась тижнева  виставка, присвячена 100-річчю позашкільної освіти України. Крім ужгородців, виставку відвідали учасники розширеної серпневої колегії Департаменту освіти і науки. Побував на ній і заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, який на засіданні колегії відзначив високий рівень її організаторів.

На виставці радували око безліч презентаційних експозицій, які розповідають про багатогранну діяльність обласних закладів позашкільної освіти: палацу дітей та юнацтва (ПАДІЮН), центрів науково-технічної, еколого-натуралістичної творчості, туризму, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Так, Закарпатський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді розпочав свою експозицію із представників фауни кутка живої природи. Потім переходимо до одних з основних видів діяльності екоцентру – це методична, науково-дослідна, природоохоронна та пропагандистська робота. Зокрема, вона представлена шістнадцятьма випусками «Бібліотечки позашкільника», «Вісником ЗОЕНЦ», турнікетами «Прикрасимо Землю своїми руками», «Україна – сад», дитяча екологічна відеостудія «Дивосвіт», стендом про виїзні форми досліджень природи – «Табір юних орнітологів» та «Всеукраїнський еколого-освітній табір – експедиція Ойкос». Заслуговують на увагу і фотоекспонати про юннатівську творчість, результати якої видно не відразу, а через багато років, приміром коли дитина садить деревце, будучи ще зовсім малою, потім доглядає за саджанцем, і росте разом з ним… Такий юннат ніколи, коли виросте, не нашкодить довкіллю, оскільки знає ціну не лише своєї затраченої праці, а й вирощеного дерева.

Завершує експозицію екоцентру банер про його філію «Арніка», де протягом року відпочивають діти не лише із нашого краю, а й із східних областей України та зарубіжжя. Банер розповідає про захоплюючі екскурсії в природу, неповторні зустрічі з цікавими людьми та захоплюючі конкурси.

Отож, як бачимо, позашкільна освіта всебічно розвиває, відкриває нові таланти та формує особистість.

 

Людмила БОКІЙ,

завідувач відділу  інформаційно-методичної роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар