І знову ми в полоні традицій Японії | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


І знову ми в полоні традицій Японії

У Сєвєродонецькому міському Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді вже не вперше провидився захід у рамках проекту МОМ «Моя громада – моя родина». 10 листопада 2018 відбувся ще один захід під інтригуючою назвою «Кокедама». Майстер-клас провела керівник гуртка Бондарєва Юлія Сергіївна.

«Що ж це було?» – запитаєте Ви. На цьому заході нашими гостями були директор та керівники гуртків,вихованці Центру туризму,краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та наші вихованці гуртка «Основи кімнатного квітництва» .Вони створили своїми руками кокедаму.

Кокедама (яп. 苔玉, мохова куля) – це куля, що зроблена з землі та огорнута у мох, у якій росте декоративна рослина. Батьківщиною кокедами є Японія, де вона є дуже популярним мистецтвом вирощування рослин та квітів.

Кокедаму також називають ” бонсай бідняка”. Під час її виготовлення використовується спеціальна земля Akadama та торф, з яких формують кулю. Після цього у кулі розміщують рослину, огортають її мохом та обмотують ниткою, яка надає форми та тримає усю конструкцію кокедами.

Ось такі незвичайні вироби діти забрали додому. Умови догляду за кокедамою мають відповідати умовам догляду за рослиною, що розміщена в ній. Діти висадили хлорофітуми. Як відомо, це рослини, які якнайкраще очищають повітря в кімнаті.

Дякуємо Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за участь.

Бажаємо чистого повітря та захопливих екскурсій усім!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet