Останньої грудневої зміни до відпочивальників в «Арніку» завітали педагоги ЗОЕНЦ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Останньої грудневої зміни до відпочивальників в «Арніку» завітали педагоги ЗОЕНЦ

Ольга Величканич та Олександра Токарєва, педагоги відділу біології та дослідно-експериментальної роботи, у відпочинковому таборі провели масово-виховний захід, присвячений домашнім улюбленцям.

„В сучасному світі людина, на жаль, все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заповнюється соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові”, – цими словами розпочала мультимедійну презентацію методист ЗОЕНЦу О. І. Токарєва.

З презентації діти дізнались, що перша організація захисту тварин з’явилась в Англії у 1824 році. В 1978 в Парижі, в будівлі ЮНЕСКО, урочисто проголосили Декларацію прав тварини. У 1981 році створено Всесвітнє товариство захисту тварин, у складі якого більше 300 організацій зі всього світу. У 1986 Рада Європи прийняла Конвенцію про захист експериментальних тварин, а у 1987 – про захист домашніх чотирилапих. В Україні прийнято закон 21 лютого 2006 року № 3447 „Про захист тварин від жорстокого поводження”. Згідно з цим законом за знущання над тваринами передбачені різні міри покарання.

Любові, співчуттю, милосердю людина вчиться з дитинства. Лише, спілкуючись з твариною, в дитячу душу приходить повага до іншого життя та неприйняття насильства.

Крім того, під час презентації наводились приклади відданості котів і собак своїм господарям, йшлося про „професії” собак, а також тих, кому в різних куточках Землі встановлені пам’ятники. Приміром, пам’ятник собаці – це людська вдячність, яка застигла в камені.

Захід продовжився квестом, де діти виконували цікаві завдання: розшифровували вислів, розгадували породи собак у сканворді, складали приказки про тварин тощо.

Завершуючи захід, команди-учасниці нагороджувались грамотами ЗОЕНЦ за призові місця.

Віримо, що такі заходи доброти залишать позитивний слід у серцях дітей, і вони завжди бережливо будуть ставитись до братів наших менших.

 

Олександра Токарєва,

методист відділу біології та дослідно-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар