ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БІОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ДОТИК ПРИРОДИ» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** 17 вересня 2022 року - фінал Всеукраїнської віртуальної виставки голубівництва і птахівництва *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БІОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ДОТИК ПРИРОДИ»

E-mail адреса: biology@nenc.gov.ua

Телефон: +38(044)430-04-91

Оргкомітет: Вербицький Володимир Валентинович (голова Оргкомітету), Адріанов Віктор Леонідович, Баранський Олександр Ростиславович, Безусько Алла Герасимівна, Комендантов Володимир Федорович, Савон Євгенія Євгеніївна, Турченюк Олександр Михайлович

2021-2022 н.р.

Лист МОН України №4/806-21 від 28.09.2021 р. Про проведення Всеукраїнського біологічного форуму “Дотик природи”
Лист НЕНЦ № 186 від 13.09.2021 р. Про проведення Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»
Наказ НЕНЦ № 72 від 18.10.2021 р. Про підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2021»
Наказ НЕНЦ № 84 від 30.11.2021 р. Про підсумки проведення Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2021»

Дипломи учасників ІІ етапу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді “Дотик природи” 2021 року (наказ № 84 від 30.11.2021 р.)

ПРО ФОРУМ

Завданнями Форуму є:
– стимулювання творчого самовдосконалення учнівської та студентської молоді;
– виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії;
– реалізація здібностей талановитих і обдарованих учнів, які мають здібності до дослідницько-експериментальної діяльності в галузі природничих наук;
– оновлення змісту, форм і методів роботи з обдарованими учнями та студентами;
– підвищення інтересу до поглибленого вивчення природничих дисциплін;
– пошук нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької роботи з учнівською та студентською молоддю.

Організаційно-методичне забезпечення проведення Форуму здійснює Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Форум проводиться у два етапи:
I етап: відбірковий (заочний);
II етап: фінальний (Всеукраїнський, очний або дистанційний).

Для участі в І етапі Форуму надсилається заявка та тези науково-дослідницького проекту. Сьогодні заявлення відбувається в режимі он-лайн, на електронній сторінці Форуму.
Оргкомітет Форуму розглядає подані учасниками відбіркового етапу тези науково-дослідницьких проєктів та визначає учасників фінального (Всеукраїнського, очного) етапу.
Список учасників, запрошених до участі у фіналі оприлюднюється на сайті організатора за місяць до початку II етапу Форуму.

Програмою Форуму передбачені:
стендовий захист науково-дослідницьких проєктів за номінаціями;
навчальні тренінги;
творчі зустрічі з провідними вченими.

З метою забезпечення об’єктивності та неупередженого експертного оцінювання представлених проєктів, а також визначення переможців і призерів формується Журі Форуму. До складу Журі входять наукові, педагогічні і науково-педагогічні працівники закладів освіти різних рівнів, наукових установ, представники громадських організацій, фахівці з питань авторського права та інтелектуальної власності.
Захист науково-дослідницьких проєктів оцінюється за певними критеріями у відповідних категоріях (секціях).
Переможці та призери Форуму визначаються Журі у кожній категорії (секції) окремо за кількістю набраних ними балів. Переможцем Форуму є учасник, який набрав найбільшу кількість балів у категорії, де представляв свій проєкт. Призерами Форуму є учасники, які за кількістю набраних балів зайняли відповідно другі та треті місця. Переможці, призери та учасники фінального етапу Форуму нагороджуються дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Поділитися