ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БІОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ДОТИК ПРИРОДИ» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** 25 - 27 жовтня 2021 року Всеукраїнський зліт юних гідрометеорологів *** 25 - 29 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 28 - 30 жовтня 2021 р. Всеукраїнський зліт юних тераріумістів *** 08-12 листопада - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 навчальному році (очно, або дистанційно) *** 12-14 листопада 2021 року - друга (заключна) сесія Всеукраїнської школи методиста закладу позашкільної освіти (за змішаною формою проведення) *** 16-18 листопада 2021 року фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно, або дистанційно) **** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно)


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БІОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ДОТИК ПРИРОДИ»

E-mail адреса: biology@nenc.gov.ua

Телефон: +38(044)430-04-91

Оргкомітет: Вербицький Володимир Валентинович (голова Оргкомітету), Адріанов Віктор Леонідович, Баранський Олександр Ростиславович, Безусько Алла Герасимівна, Комендантов Володимир Федорович, Савон Євгенія Євгеніївна, Турченюк Олександр Михайлович

2021-2022 н.р.

Лист МОН України №4/806-21 від 28.09.2021 р. Про проведення Всеукраїнського біологічного форуму “Дотик природи”
Лист НЕНЦ № 186 від 13.09.2021 р. Про проведення Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»
Наказ НЕНЦ № 72 від 18.10.2021 р. Про підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2021»
ПОРЯДОК УЧАСТІ У ФІНАЛІ

Форум проводиться щороку серед учнів і студентів, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи у галузях природничих наук, з метою підтримки дослідницько-експериментальної діяльності, розкриття їх наукового потенціалу (Положення про Форум затверджене наказом МОН України 14.05.2012 р. № 572 і зареєстроване в Мінюсті України 31 травня 2012  р. за № 869/21181).

Завданнями Форуму є:

– стимулювання творчого самовдосконалення учнівської та студентської молоді;

– виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії;

– реалізація здібностей талановитих і обдарованих учнів, які мають здібності до дослідницько-експериментальної діяльності в галузі природничих наук;

– оновлення змісту, форм і методів роботи з обдарованими учнями та студентами;

– підвищення інтересу до поглибленого вивчення природничих дисциплін;

– пошук нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької роботи з учнівською та студентською молоддю.

Організаційно-методичне забезпечення проведення Форуму здійснює Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Форум проводиться у два етапи:

I етап: відбірковий (заочний);

II етап: фінальний (Всеукраїнський, очний або дистанційний).

Для участі в І етапі Форуму надсилається заявка та тези науково-дослідницького проекту. Сьогодні заявлення відбувається в режимі он-лайн, на електронній сторінці Форуму.

Оргкомітет Форуму розглядає подані учасниками відбіркового етапу тези науково-дослідницьких проєктів та визначає учасників фінального (Всеукраїнського, очного) етапу.

Список учасників, запрошених до участі у фіналі оприлюднюється на сайті організатора за місяць до початку II етапу Форуму.

Програмою Форуму передбачені:

стендовий захист науково-дослідницьких проєктів за номінаціями;

навчальні тренінги;

творчі зустрічі з провідними вченими.

З метою забезпечення об’єктивності та неупередженого експертного оцінювання представлених проєктів, а також визначення переможців і призерів формується Журі Форуму. До складу Журі входять наукові, педагогічні і науково-педагогічні працівники закладів освіти різних рівнів, наукових установ, представники громадських організацій, фахівці з питань авторського права та інтелектуальної власності.

Захист науково-дослідницьких проєктів оцінюється за певними критеріями у відповідних категоріях (секціях).

Переможці та призери Форуму визначаються Журі у кожній категорії (секції) окремо за кількістю набраних ними балів. Переможцем Форуму є учасник, який набрав найбільшу кількість балів у категорії, де представляв свій проєкт. Призерами Форуму є учасники, які за кількістю набраних балів зайняли відповідно другі та треті місця. Переможці, призери та учасники фінального етапу Форуму нагороджуються дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Поділитися