У комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов місячник національного виховання „Я, родина, Україна” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 02 - 27 червня 2025 року - організаційно-масові заходи літньої кампанії в НЕНЦ (очно) *** 11 - 12 червня 2025 року - Урочисті події з відзначення 100-річчя НЕНЦ МОН України та 100-річчя профільної позашкільної освіти (очно) *** червень 2025 року - Віртуальний фестиваль "Музика в природі" (заочно) *** 24 - 26 вересня 2025 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 15 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року 2025 - Крутиголовка» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2026» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - триває подання заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** до 30 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2025 році (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок (заочно) ***


У комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов місячник національного виховання „Я, родина, Україна”

З 01 по 29 грудня 2018 року у комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов місячник національного виховання „Я, родина, Україна”, який організовувався з метою популяризації українських національних традицій, обрядів та ремесел, виховання любові до культурної спадщини свого народу, усвідомлення себе його невід’ємною частиною.

Юннати, разом з керівниками гуртків, оформили виставку творчих робіт „Тобі, Україно, дари ці несу”, малюнків та плакатів виготовлених в національному стилі. Гуртківці ознайомились з походженням стародавніх знарядь праці українців у світлиці „Берегиня”. Побували на екскурсіях у овочевій та квітковій теплицях.

З метою створення умов для виховання культури спілкування, самореалізації та стимулювання зростання творчого потенціалу гуртківців педагогами проведено майстер-класи: „Виготовлення традиційних українських квітів з тканини”, „Виготовлення віночка з природних матеріалів”, „Виготовлення голуба миру”, „Виготовлення різдвяного віночка”, „Виготовлення традиційних прикрас із соломи”, „Виготовлення різдвяних подарунків”, „Виготовлення різдвяних подарунків з природніх матеріалів”, „Виготовлення ангелів-охоронців”, „Голуб миру”.

Для юннатів було проведено бесіди: „Традиції і обряди українського народу” , „Україна – єдина держава” , „Родинне дерево. Що ми знаємо про свої попередні покоління”, „Рослини – символи України”, „Традиції українців у зимовий період”, „Рослини-символи України”, „Квіти в народних звичаях та обрядах”; виховні заходи: інформаційна бесіда „П. І. Прокопович – винахідник рамкового вулика” , відверта розмова „Здоровий народ – здорова нація. Навіщо займатися спортом”.

В рамках місячника для вихованців гуртків проведено розвагу „Вечорниці на Андрія”, на якому вони вивчали традиції українців під час грудневих свят. Діти стали учасниками інсценівок, обряду кусання калити, конкурсів, виконували тематичні пісні у родинному колі.

Завершили місячник національного виховання  обласні етапи новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” та Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір”, у яких взяли участь гуртківці Станції.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар