ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЦЕНТРУ – УЧАСНИКИ ТРЕНІНГУ «СПОЧАТКУ НАВЧИСЬ САМ» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЦЕНТРУ – УЧАСНИКИ ТРЕНІНГУ «СПОЧАТКУ НАВЧИСЬ САМ»

27 лютого 2019 року на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, в рамках вивчення педагогічної діяльності працівників, які атестуються, методист Чайка Тетяна Василівна провела пізнавальний тренінг «Спочатку навчись сам».

У ході проведення тренінгу учасники ознайомились з різноманітними формами активних методів навчання, які спонукають дітей до активної розумової і практичної діяльності у процесі оволодіння матеріалом.

Вправи «криголами» широко використовують для знайомства з дитячим колективом, допомагають педагогу встановити позитивний мікроклімат у групі на початку заняття. Учасникам заходу було запропоновано вправу «Моя літера», у ході якої всі ближче познайомились один з одним.

У ході тренінгу було опрацьовано новий метод навчання, який сприяє закріпленню і засвоєнню знань – веббінг (у перекладі «павутиння слів»). Це метод побудови логічних структурованих зв’язків між явищами і подіями. Веббінг починається з ключового слова, навколо якого «нарощуються» інші терміни, що пов’язані з ним асоціативно або логічно. Педагоги, застосовуючи цей метод, описали теми «Екологія», «Здоровий спосіб життя» та «Патріотичне виховання».

Під час імітаційної гри «Пікнік», яка стосувалась теми «Вплив людини на природу», учасники показали свої акторські здібності та в ролях розповіли, що відбувається з природою під час негативного впливу людини на неї.

За допомогою вправи «Відкрита долоня» учасники залишили свої побажання та відгуки про проведений тренінг.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet