Учасники Всеукраїнського форуму відвідали Одеський державний екологічний університет | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Учасники Всеукраїнського форуму відвідали Одеський державний екологічний університет

Третього дня – 16 травня, продовжився ІV Всеукраїнський форум юних екологів України. Юні екологи, учасники Всеукраїнського форуму, відвідали Одеський державний екологічний університет.

Учасників форуму щиро привітали викладачі університету, які розповіли про діяльність університету та новітні технології, які активно використовуються у навчанні студентів. Дітям провели екскурсії-практикуми по лабораторіях університету.

Учасників форуму поділили на 2 групи молодшу – діти 7-12 років, та старшу – діти 13-17 років. Молодшу групу ознайомили з новим сучасним обладнанням та напрямами діяльності  науково-дослідницьких лабораторій: лабораторія водних біоресурсів та аквакультури, метеомайданчик. Також діти взяли участь у тренінгах «Мінеральні ресурси України» та «Лікарські рослини», та познайомилися з представниками герпетобатрахофауни Одеської області з директором Одеського зоопарку Ігорем Беляковим. Після цього молодші учасники форуму зіграли у вікторину «Від яблука до атома».

Старша група прослухала лекціії-презентації «Метеорологія, як наука. Стихійні метеорологічні явища в Україні» та «Планетарні межі: межі безпечного існування людства», які були зроблені до Всесвітнього дня клімату. Після перегляду відеоролика «Прогулять школу ради климата – сохранить мир, изменив правила. Грета Тунберг» діти виготовили протестні плакати та взяли участь у флешмобі щодо збереження клімату на Землі. З Владиславом Михайленко діти опановували ораторське мистецтво та вміння поводити себе перед великою аудиторією. Потім учасники форуму взяли активну участь у презентації-тренінгу активностей ОДЕКУ від Ангеліни Докус та у брейн-рингу «Екологія, управління та збереження навколишнього середовища».

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар