Майбутні науковці в обласній літній школі МАН | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Майбутні науковці в обласній літній школі МАН

З 03.06.2019 по 18.06.2019 року за ініціативою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації з метою навчання, виховання і підтримки обдарованої учнівської молоді було проведено ІV обласну літню школу за напрямами: мовним (український, іноземний), фізико-математичним, історико-географічним, хіміко-біологічним).

В рамках хіміко-біологічної школи з метою розвитку дослідницьких компетентностей юних науковців педагогами Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та науковцями провідних закладів вищої освіти області – Запорізького національного університету, Запорізького державного медичного університету було проведено низку заходів для 20 учнів – майбутніх хіміків та біологів: інтерактивні лекції та практичні заняття «Цікава генетика та генетичні дослідження довкілля», «Біоіндикація та біотестування якості навколишнього середовища», «Якісні реакції в органічній хімії. Моделювання реакцій на комп’ютері», «Лабораторна діагностика. Аналіз крові», «Особливості поведінки людини»; екскурсії до анатомічного музею ЗДМУ «Ризики розвитку людини в промислово навантаженому місті» та зоологічного музею ЗНУ.

З метою залучення молоді до нових оригінальних технологій, в результаті яких підвищується зацікавленість у навчанні, програмою літньої школи була передбачена групова робота молоді над обраними науково-дослідницькими проектами. Для практичного створення, захисту учнівських проектів, та участі у конкурсі МАН науковцями проведені лекційні заняття за темами «Суть та основні вимоги до науково-дослідницької діяльності», «Проектна діяльність. Розвиток лідерських здібностей», «Філософія життя: проектна стратегія», практикум «Вміння аргументувати».

Насиченою була дозвіллєва та культурна програма. Проведено тренінги «Пізнай себе» та «Будуємо майбутнє сьогодні», цікаві майстер-класи від Запорізьких обласних позашкільних закладів: з техніки пішохідного туризму, авіамоделювання, відео-зйомки, фотозйомки, журналістики, виготовлення ляльок-мотанок та української народної іграшки – «коника з ниток», повітряного змія. Під час екскурсій молодь ознайомилась з історико-культурним комплексом «Запорозька Січ» на о. Хортиця, виступом запорізьких козаків; відвідали музей ретро автомобілів «Фаетон» та м. Дніпро (екскурсія до музеїв АТО та Голокосту); відвідали Запорізький муніципальний театр-лабораторію «Vie».

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар