Осінь надихає Генічеських юннатів… | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Осінь надихає Генічеських юннатів…

Дивовижна пора – осінь, чарує своєю пишністю, яскравими фарбами, неймовірними ароматами стиглих фруктів, грибів. На землі під ногами, наче як у казці, пухнастий килим з листя, яке сяє жовтим золотом під променями сонця. Золотий наряд дуже личить осені. Це дуже красива пора, яка надихає на творчість, на створення осінніх пейзажів. Аби виховати в дітях позитивне, дбайливе ставлення до природи, потрібно насамперед пробудити в них емоційний відгук на природні явища. Сприяють вихованню любові дітей до природи: спостереження, цільові прогулянки, хвилини любування природою, екскурсії, виготовлення різноманітних виробів із природних матеріалів, свята. За словами видатного педагога Костянтина Ушинського, «…логіка природи є найзрозумілішою для дитини».

25 жовтня в Генічеський районній станції юних натуралістів відбулося свято «Золота осінь», в якому прийняли участь вихованці закладу та їх батьки. Театралізовану виставу «Осінні пригоди в чарівному лісі», веселі конкурси, загадки, пісні та хороводи приготували старші вихованці дошкільнятам студії «Крапельки». Юні майстри флористики та дизайну порадували учасників та гостей свята виставкою композицій та поробок з природного матеріалу. Ось така вона, юнацька Золота осінь!

Директор райСЮН С. В. Скрипка

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet