Онлайн конференція МОН України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Онлайн конференція МОН України

Відбулась онлайн конференція директорів всеукраїнських закладів позашкільної освіти і відповідальних представників Міністерства освіти і науки України. Серед ключових питань, які обговорювались, було об’єднаня зусиль на період карантинних заходів в країні та координація діяльності установ з метою спільного просування оригінального інформаційного контенту у віртуальному середовищі.

За результатами онлайн наради з керівниками державних закладів позашкільної освіти були прийняті наступні рішення:

1. Створити youtube-канал для здобувачів позашкільної освіти «Позашкілля»

2. youtube-канал буде виконувати функції промоції та хаба для існуючого контенту за напярмами позашкільної освіти, стовреного закладами позашкільної освіти України

3. Просування існуючого відеоконтенту здійснювати шляхом розміщення на youtube-каналі створених тізерів (коротких відео хронометражем до 30-60 секунд) та посиланням на оригінальне відео на існуючому youtube-каналі закладу позашкільної освіти, у тому числі державного.

4. Рекомендувати подати перелік достойних для промоції відео разом і першими виготовленими тізерами (розуміємо, що за такий короткий час виготовити всі тізери буде важко) до 30 квітня 2020 року.

5. Просити Український державний центр позашкільної освіти утворити youtube-канал «Позашкілля» з можливістю сортувати відео за напрямами позашкільної освіти.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар