Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» крокує Миколаївщиною | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» крокує Миколаївщиною

18-19 жовтня настала черга Миколаївщини приймати Всеукраїнську ювілейну естафету «Стежками юннатівського руху». Святкові естафетні атрибути від позашкілля Одещини зустріли юннати Миколаївщини разом з директором Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Таісією Троїцькою. В урочистій атмосфері, у присутності педагогічного колективу та вихованців закладу відбулося підписання сторінки альбому, присвяченої нашій області, а естафетний кубок поповнився новою стрічкою – блакитною, адже саме цей колір є символом Миколаївщини.

З нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні позашкільники Миколаївщини провели багато цікавих акцій, бесід, лекцій, зустрічей, свят, та особливу увагу було приділено вивченню власних історій закладів позашкільної освіти, щоб кожен юннат відчув нерозривний зв’язок поколінь та усвідомив важливість справи, яку він робить щодня. Так, на Міській СЮН м. Миколаєва випускниця закладу 1989 року Наталя Шмата провела для юннатів музейне заняття «46 років закладу і його досягнення!», а в ОЕНЦУМ юннатами 1970-х, 2000-х та 2020-х років було закладено капсулу часу з привітаннями та побажаннями юннатам 2040-х.

Завжди суто юннатівською справою вважалася висадка рослин, тож і ми не стали відступати від цієї традиції. У рамках акції «Від серця до серця» вихованцями еколого-натуралістичних гуртків на території дендропарку Миколаївського зоопарку висаджено 20 саджанців магнолії та 50 кущів троянд.

Смачною вишенькою на ювілейному торті природоохоронних заходів стало проведення обласного екологічного пленеру «Моя Україна» під гаслом «Країні Юннатії – 95!». Свою майстерність у створенні об’єктів ландшафтного дизайну у стилі ленд-арт показали 12 команд із закладів позашкільної та загальної середньої освіти Миколаївської області. Завдяки безмежній фантазії учасників, на території ОЕНЦУМ зацвів кукурудзяними трояндами кущ ялівцю, під старим деревом з’явився привітний будиночок феї, відомі з дитинства настільні ігри (доміно, хрестики-нолики, дженга тощо) набули нової форми та натуралістичного змісту; гостей закладу зустрічає флористична листівка-килим «Віват, юннат!», а чуттєва композиція «Бережімо природу» із проникливими очима не залишить байдужими нікого.

Цікаво, змістовно і весело юннати Миколаївщини відзначили ювілей! Але попереду у завзятих природоохоронців та природолюбів ще безліч справ. Тож з найкращими побажаннями і щиросердними вітаннями всій Україні естафету передано юннатам Херсонщини.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар