Юннати Національного еколого-натуралістичного центру заклали дослід у навчальній теплиці | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Юннати Національного еколого-натуралістичного центру заклали дослід у навчальній теплиці

Юннати Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учні 10-А класу спеціалізованої школи №2 імені Д. Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу 3 лютого 2021 року заклали дослід у навчальній теплиці НЕНЦ «Вплив ґрунтосуміші на ріст та розвиток розсади Цинерарії приморської в умовах закритого ґрунту».

Метою дослідження є визначення, яка грунтосуміш краще підходить для росту та розвитку даної квіткової культури.

Схема досліду:

І варіант – грунтосуміш на основі торфу;

ІІ варіант – грунтосуміш на основі чорнозему;

ІІІ варіант – грунтосуміш на основі дерново-підзолистого ґрунту.

Учні ознайомилися з методикою проведення дослідницької роботи в умовах закритого ґрунту. У процесі дослідження вихованці ознайомляться з агротехнікою вирощування Цинерарії приморської, проведуть фенологічні спостереження та біометричні виміри рослин. Внаслідок проведення цього досліду можна буде зробити висновки щодо оптимального складу грунтосуміші, яка найкраще підійде для вирощування даної квіткової культури.

В процесі дослідження учні набудуть навичок підготовки грунтосуміші, підготовки та висіву насіння, догляду за сходами Цинерарії приморської.

З учнями було проведено інструктаж з техніки безпеки під час проведення практичних робіт у теплиці.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet