День винахідників в НЕНЦ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** 25 - 27 жовтня 2021 року Всеукраїнський зліт юних гідрометеорологів *** 25 - 29 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 28 - 30 жовтня 2021 р. Всеукраїнський зліт юних тераріумістів *** 08-12 листопада - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 навчальному році (очно, або дистанційно) *** 12-14 листопада 2021 року - друга (заключна) сесія Всеукраїнської школи методиста закладу позашкільної освіти (за змішаною формою проведення) *** 16-18 листопада 2021 року фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно, або дистанційно) **** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно)


День винахідників в НЕНЦ

18 вересня в Україні відзначалося професійне свято – День винахідника і раціоналізатора. З цього приводу в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України 21 вересня 2021 року відбувся відкритий урок для гуртківців та учнів шкіл міста за сприяння фахівців управління сфери розвитку інтелектуальної власності України державного підприємства «Укрпатент». До учасників заходу з напутніми словами звернувся директор НЕНЦ, доктор педагогічних наук, професор Володимир Валентинович Вербицький.

На головні питання: Хто такі винахідники? І чому святкують їх день? відповіли фахівці ДП «Укрпатент» Гуро Наталія Миколаївна та Молотова Надія Вадимівна провідні спеціалісти управління сфери розвитку інтелектуальної власності. В дискусіях з юними розробниками прийняли участь Голубєва Ксенія Євгеніївна, начальник управління сфери розвитку інтелектуальної власності і Рисак Володимир Михайлович. Багато запитань стосувалось механізму заявлення на винахід, вікового цензу для молодих розробників, тривалості на отримання результатів тощо.

У підсумку учнівська молодь остаточно впевнилася у тому, що винахідником може бути звичайна людина, яка вирішує якісь проблеми і пропонує власні рішення для цього.

Саме це засвідчили молоді розробники Дитячої інженерної академії, багаторазові учасники організаційно-масових заходів, які проводить НЕНЦ. Було продемонстровано прототипи ракети на водяному і повітряному движку, вітрової електростанції з пляшок ПЕТ, свілодіодний скейт який програмується з телефону та  віртуальну модель універсальної рухливої платформи.

Кожен учасник відкритого уроку отримав подарунковий набір та сертифікат від Укрпатенту.

Новину також розміщено на сайті Державного підприємства “Україниський інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент) https://ukrpatent.org/uk/news/main/ukrpatent-nenc-21092021.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар