Захиснику Вітчизни – український оберіг! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Захиснику Вітчизни – український оберіг!

Усе перевіряється часом. Сьогодні для кожного виникло нагальне запитання: чим для нас є рідна земля, батьківська мова, наше родове дерево та історія отчого краю?   Господь рятував наш народ із дуже складних ситуацій та спровадив до дня нинішнього для звільнення від чужинського поневолення.У час випробувань педагоги та вихованці Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді не стоять осторонь. Захищати й обороняти рідну землю можна не лише зброєю, але й навчанням, посильною суспільно-корисною працею.
У закладі позашкільної освіти з 14 березня 2022р. запрацював пасхальний майстер клас «Христос Воскрес – Воскресне Україна!».
Педагоги закладу запрошують учнівську молодь, батьків, гостей м. Тернополя до виготовлення оберегу українського народу – писанки, як символу життя, відродження вільної України.
Подаруймо воїну пасхальну писанку!
Майстер клас працює: субота 10:00 – 16:00 год., неділя 10:00 – 16:00 год.
Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 21
Електронна адреса: ecocentr_ter@ukr.netecologikecocentr@ukr.net
Контактний телефон: +38(0352)25-05-46
Для участі у  майстер класі бажано принести з собою білі курячі яйця.

ЛЕЛЕКИ – ПТАХИ МИРУ ТА ЛЮБОВІ! Весна сходить на землю з лелечиних крил віщуючи радість та щастя. Здавна цей птах символізував любов до батька й матері, що благословили на цей світ. А тому, він є символом продовження роду, сімейного добробуту і любові до рідного краю. Лелеки вважаються святими птахами через свою вірність людині, адже вони ніколи не робили людям кривди. Народ завжди ставився з великою пошаною до цих пташок. А ще цей птах, на рівні з голубом вважається символом миру. Дуже хочеться, щоб прилетівши цього року в Україну, вони принесли всім нам такий довгоочікуваний мир. Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді закликає всіх небайдужих громадян допомагати цим птахам адаптуватися до наших умов після тривалого перельоту. В березні місяці  центр проводить акцію «День зустрічі птахів».  Бажаючим взяти участь в заході  потрібно спостерігати за прильотом птахів, зробити фотографію, короткий опис їх та надіслати матеріали на нашу адресу.

ПІДСНІЖНИК – КВІТКА НАДІЇ! Неохоче відступає зима. Ще де-не-де лежить сніг, тримаються морози. Ось-ось з’являться перші ніжні, наче витончені з найтонкішої порцеляни, дзвоникоподібні білосніжні квіти. То – підсніжник білосніжний, або весняний.  На жаль, території поширення цієї тепер уже рідкісної рослини з кожним роком катастрофічно зменшуються. Підсніжник є рідкісним видом флори України (через що і занесений до Червоної книги). Тому, якщо його й надалі неконтрольовано знищувати, відновити популяцію буде неможливо. Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді рекомендує учням нашої області долучитися до щорічної акції «Першоцвіти Тернопілля» (спільний Наказ Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації № 41/01-07 від 10.03.2021р. та Управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації № 05/01-05 від 10.03.2021р.). У 2022 році  пропонуємо школярам міста та області продовжити розпочату ними роботу з охорони та збереження першоцвітів. Відшукувати  місця квітування підсніжників з метою їх охорони та збереження, проведення пропагандистської роботи серед місцевого населення. Інформацію про проведену роботу також просимо надсилати на нашу адресу.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар