Європа чує правду про рашистський екоцид в Україні | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 02 - 27 червня 2025 року - організаційно-масові заходи літньої кампанії в НЕНЦ (очно) *** 11 - 12 червня 2025 року - Урочисті події з відзначення 100-річчя НЕНЦ МОН України та 100-річчя профільної позашкільної освіти (очно) *** червень 2025 року - Віртуальний фестиваль "Музика в природі" (заочно) *** 24 - 26 вересня 2025 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 15 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року 2025 - Крутиголовка» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2026» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - триває подання заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** до 30 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2025 році (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок (заочно) ***


Європа чує правду про рашистський екоцид в Україні

Те, що робить зараз рашисти в Україні, не можуть зрозуміти жителі Європи. А коли ти чогось не розумієш – виникають сумніви. Можливо тому така млява реакція країн Заходу на акт екоциду росії з підривом Каховської ГЕС. Але прості люди в тій же Європі більш здатні довіряти простим українцям, коли їм на доступних їм прикладах розповідають про те, як вони покинути рідну домівку, розуміючи, що ніколи її вже не побачиш, бо майже все твоє місто знищено; як це з однією торбиною спасати своїх улюбленців (кішок, собак, свійських тварин). На диво, але саме такий підхід викликає справжнє співчуття і ненависть до тих, хто таке робить.

Враховуючи таку особливість жителів спокійної Бельгії, завідуюча відділом Луганського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Оксана Матвієвська разом з Вікторією Кезіною, ученицею з міста Ізюм, відразу, після підриву Каховської ГЕС, організували пікети у вихідні дні на центральній площі Grote Markt та на набережній Остенде в місті Антверпен, куди, з-за агресії росії, вони були вимушені переїхати, після знищення їх домівок ворогом.

А щоб більше привернути до цієї події уваги – вони проводили цю акцію на підтримку Благодійного фонду UAnimals, який рятує тварин від війни. Прості жителі Антверпену доволі активно донатять до Фонду, направляють свої данні та згоду на прийом тварин у себе тощо.

Їх голос був почутий. Разом з розповідями про тварин, які загинули, яких спасають всі небайдужі українці, перехожим бельгійцям вони розповідали і про інші екологічні злочини, які творять російські війська в Україні. Побачили і почули їх і засоби масової інформації міста. Так у найбільшій газеті м. Антверпен «Gazet van Antwerpen» вийшла доволі велика стаття, в якій Оксана Матвієвська доволі розлого розповіла про війну і страждання нашого народу, який попри все не втрачає людяність, на відміну від російських варварів.

Зараз в Європі українців доволі багато. Тож закликаємо всіх вимушених переселенців постійно доносити правду до простих жителів Європи. А дітям і вчителям там звикли довіряти.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар